ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
27.08.2019Справа № 910/14614/16 Суддя Сташків Р.Б. , розглянувши скаргу Публічного акціонерного товариства Фідобанк
на дії Канівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Черкаській області
боржник ОСОБА_1
ВСТАНОВИВ:
Через відділ діловодства Господарського суду міста Києва надійшла скарга Публічного акціонерного товариства Фідобанк на дії Канівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Черкаській області, в межах господарської справи №910/14614/16.
Відповідно до протоколу повторного авто розподілу відповідну скаргу передано на розгляд судді Сташківу Р.Б.
Статтею 339 Господарського процесуального кодексу України визначено, що сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права.
Усі скарги, заяви, подання мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями Господарського процесуального кодексу України.
У відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 164 Господарського процесуального кодексу України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Згідно із ч. 1 ст. 172 Господарського процесуального кодексу України, позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов`язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення.
Однак, скаржником до матеріалів скарги не додані докази направлення копії скарги з доданими до неї документами боржнику та суб`єкту оскарження (Канівському міськрайонному відділу ДВС ГТУЮ у Черкаській області).
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин, скарга Публічного акціонерного товариства Фідобанк підлягає залишенню без руху.
Згідно із ч. 2 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст. 162, ст. 164, ст. 172, ст. 174, ст. 234, ст. 339 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Скаргу Публічного акціонерного товариства Фідобанк на дії Канівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Черкаській області залишити без руху.
Встановити Публічному акціонерному товариству Фідобанк строк для усунення недоліків скарги протягом п`яти днів з дня вручення даної ухвали.
Для усунення недоліків скарги Публічному акціонерному товариству Фідобанк надати через відділ діловодства суду докази направлення копії скарги з доданими до неї документами боржнику та Канівському міськрайонному відділу ДВС ГТУЮ у Черкаській області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Р.Б. Сташків
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.08.2019 |
Оприлюднено | 28.08.2019 |
Номер документу | 83872348 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Сташків Р.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні