Ухвала
від 02.09.2019 по справі 755/6078/19
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №:755/6078/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

"02" вересня 2019 р. Дніпровський районний суд м. Києва у складі головуючого судді Савлук Т.В., розглянувши в порядку письмового провадження, в приміщенні суду, питання про витребування доказів, яка подана в межах розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Приватного вищого навчального закладу Міжнародний коледж медицини про стягнення заборгованості по заробітній платі, відшкодування середнього заробітку за весь період затримки розрахунку,

в с т а н о в и в:

В провадженні Дніпровського районного суду міста Києва перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Приватного вищого навчального закладу Міжнародний коледж медицини про стягнення заборгованості по заробітній платі, відшкодування середнього заробітку за весь період затримки розрахунку.

22 травня 2019 року Дніпровським районним судом м. Києва постановлено ухвалу про відкриття провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

Разом з позовною заявою позивачем подано заяву про витребування у відповідача Приватного вищого навчального закладу Міжнародний коледж медицини довідку про заборгованості по виплаті заробітної плати ОСОБА_1 , що є предметом спору.

Відповідно до ч. 13 ст. 7 Цивільного процесуального кодексу України, розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

За змістом положень ч. 1 ст. 81 Цивільного процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених цим кодексом. Статтею ст. 76 ЦПК України визначено, що доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами, як серед іншого, висновками експертів.

Відповідно до положень частини першої та третьої ст. 84 Цивільного процесуального кодексу України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребує відповідні докази.

Способами забезпечення судом доказів є допит свідків, призначення експертизи, витребування та (або) огляд доказів, у тому числі за їх місцезнаходженням, заборона вчиняти певні дії щодо доказів та зобов`язання вчинити певні дії щодо доказів. У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів, визначені судом. ( ч. 2ст. 116 ЦПК України)

Як роз`яснено у п.15 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 12 червня 2009 року за №2 Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ в суді першої інстанції під час судового розгляду предметом доказування є факти, якими обґрунтовують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше юридичне значення для вирішення справи (причини пропуску позовної давності тощо) і підлягають встановленню при ухваленні рішення. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.

Відповідно до ч. ч. 1, 3 ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Виходячи з предмету позову, суд приходить до висновку, що заява позивача про витребування доказів є обґрунтованою та підлягає задоволенню, оскільки докази, які просить витребувати позивача стосується предмета доказування в межах даного спору.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 84, 354 Цивільного процесуального кодексу України,-

п о с т а н о в и в:

Заяву позивача ОСОБА_1 про витребування доказів, - задовольнити.

Зобов`язати Приватний вищий навчальний заклад Міжнародний коледж медицини (код ЄДРПОУ 37788298, юридична адреса: 02660, м. Київ, вул. Шимановського, 2/1) надати суду належним чином завірену довідку про заборгованість по виплаті заробітної плати ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ) станом на дату звільнення та розмір середнього місячної заробітної плати за останні повні два календарні місяці перед звільнення працівника.

Попереджаю, що у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази. (ч.8 та ч.9 ст. 84 Цивільного процесуального кодексу України)

Відповідно до положень ч.1та ч.2 ст.354 Цивільного процесуального кодексу України, апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

С у д д я :

СудДніпровський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення02.09.2019
Оприлюднено11.09.2019
Номер документу84135819
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —755/6078/19

Рішення від 19.11.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Савлук Т. В.

Ухвала від 02.09.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Савлук Т. В.

Ухвала від 22.05.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Савлук Т. В.

Ухвала від 22.05.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Савлук Т. В.

Ухвала від 22.04.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Савлук Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні