Справа № 2-870/2009
2-др/583/8/19
У Х В А Л А
про поновлення провадження у справі
12 вересня 2019 року Суддя Охтирського міськрайонного суду Сумської області Ярошенко Т.О., вирішуючи питання про можливість поновлення провадження у справі за заявою ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 21 травня 2009 року у цивільній справі №2-870/2009 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа Служба у справах дітей Сумської міської ради про позбавлення батьківських прав,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 11.09.2019 року зупинено провадження по даній справі для розгляду заяви ОСОБА_1 про відвід судді Ярошенко Т.О. у відповідності до положень ст. 40 ЦПК України до вирішення питання про відвід згідно п.7 ч.1 ст. 252 ЦПК України.
Ухвалою Охтирського міськрайонного суду Сумської області під головуванням судді Сидоренка Р. В. від 11.09.2019 року в задоволенні заяви про відвід судді відмовлено.
Відповідно до ч.1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Враховуючи вищенаведене, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити і призначити справу до розгляду в судовому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись ст. 254 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Поновити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 21 травня 2009 року у цивільній справі №2-870/2009 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа Служба у справах дітей Сумської міської ради про позбавлення батьківських прав та призначити до судового розгляду на 16 вересня 2019 року о 08:30 год. з повідомленням сторін.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Охтирського
міськрайонного суду: Т.О.Ярошенко
та призначити її до розгляду в судовому засіданні, яке відбудеться 12.09.2019 року о 08:30 годині в приміщенні суду за участю сторін.
Суд | Охтирський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2019 |
Оприлюднено | 13.09.2019 |
Номер документу | 84204807 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Охтирський міськрайонний суд Сумської області
Ярошенко Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні