Ухвала
від 17.09.2019 по справі 0440/5811/18
ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

17 вересня 2019 року м. Дніпросправа № 0440/5811/18

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Прокопчук Т.С. (доповідач),

суддів: Шлай А.В., Кругового О.О.,

розглянувши в порядку письмового провадження в місті Дніпрі заяву Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській області про виправлення описки в ухвалі Третього апеляційного адміністративного суду від 06 грудня 2018 року про повернення сплаченої суми судового збору

за апеляційною скаргою Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській області на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03 серпня 2018 року (головуючий суддя: Голобутовський Р.З.) по адміністративній справі № 0440/5811/18

за позовом ОСОБА_1 до Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській області про скасування постанови про накладення штрафу, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 06.12.2018 року колегією суддів у складі головуючого судді: Прокопчук Т.С., суддів Кругового О.О., Шлай А.В. повернуто Управлінню Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській області (далі - УДАБІ у Кіровоградській області) сплачену відповідно до квитанції №43 від 15.08.2018 року суму судового збору в розмірі 1 779,62 грн. за подання апеляційної скарги на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03.08.2018 року (головуючий суддя: Голобутовський Р.З.) по адміністративній справі №0440/5811/18 за позовом ОСОБА_1 до УДАБІ у Кіровоградській області про скасування постанови про накладення штрафу.

01.07.2019 року до Третього апеляційного адміністративного суду надійшла заява УДАБІ у Кіровоградській області про виправлення описки в тексті вищезазначеної ухвали, а саме в частині невірного зазначення платника судового збору - УДАБІ у Кіровоградській області, замість вірного Державна архітектурно - будівельна інспекція України та невірного зазначення суми сплаченого судового збору, що підлягає поверненню на користь платника в розмірі 1 779,62 грн., замість вірної 1 762 грн.

За запитом Третього апеляційного адміністративного суду зазначена адміністративна справа надійшла до суду 26.07.2019 року та ухвалою від 31.07.2019 року у складі вищезазначеної колегії суддів заява УДАБІ у Кіровоградській області призначена до розгляду в порядку письмового провадження на 17.09.2019 року.

Частиною 1 ст. 253 КАС України визначено, що суд який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішенні законної сили чи ні.

Дослідивши зміст ухвали від 06.12.2018 року по справі №0440/5811/18 та додану до заяви копію квитанції №43 від 15.08.2018 року, колегія суддів вважає необхідним заяву УДАБІ у Кіровоградській області задовольнити та виправити допущену в ухвалі описку.

Керуючись ст.253, 325 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській області - задовольнити.

Виправити описку в тексті ухвали Третього апеляційного адміністративного суду від 06 грудня 2018 року про повернення сплаченої суми судового збору за апеляційною скаргою Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській області на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03 серпня 2018 року (головуючий суддя: Голобутовський Р.З) по адміністративній справі № 0440/5811/18 за позовом ОСОБА_1 до Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській області про скасування постанови про накладення штрафу, шляхом вірного зазначення суми судового збору 1 762 гривень, сплаченого згідно квитанції №43 від 15 серпня 2018 року та його платника - Державної архітектурно - будівельної інспекції України, на користь якої дана сума і підлягає поверненню.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили 17 вересня 2019 року, та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів.

Головуючий - суддя Т.С. Прокопчук

суддя А.В. Шлай

суддя О.О. Круговий

СудТретій апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення17.09.2019
Оприлюднено19.09.2019
Номер документу84333991
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —0440/5811/18

Рішення від 30.03.2020

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Юрко І.В.

Ухвала від 24.03.2020

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Юрко І.В.

Ухвала від 16.10.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Рибачук А.І.

Ухвала від 17.09.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Прокопчук Т.С.

Ухвала від 02.09.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Рибачук А.І.

Ухвала від 09.08.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Рибачук А.І.

Ухвала від 31.07.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Прокопчук Т.С.

Ухвала від 24.06.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Стеценко С.Г.

Ухвала від 29.05.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Стеценко С.Г.

Постанова від 21.03.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Юрко І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні