Ухвала
від 29.10.2014 по справі 222/1300/14-ц
ВОЛОДАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № /222/1300/14

Провадження № 2/222/530/2014

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

29 жовтня 2014 року Володарський районний суд Донецької області у складі:

судді Демочко Т.Є.,

при секретарі Павловій І.В.,

за участю позивачки ОСОБА_1 ,

відповідачів ОСОБА_2 , ОСОБА_2 ,

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Володарське цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування,-

В С Т А Н О В И В :

Під час розгляду справи в попередньому судовому засіданні позивачкою ОСОБА_1 було заявлене клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Відділ Держземагенства у Володарському районі Донецької області, оскільки питання про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування встановлює певні обов`язки цього органу.

При обговоренні заявленого клопотання відповідачі ОСОБА_2 та ОСОБА_2 не заперечували та вважають це можливим зробити.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення учасників процесу, суд вважає, що для повного, всебічного та об`єктивного розгляду даної справи, враховуючи, що питання про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування встановлює певні обов`язки Відділу Держземагенства у Володарському районі Донецької області, а тому Відділ Держземагенства у Володарському районі Донецької області слід залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, задовольнивши клопотання позивачки ОСОБА_1 .

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 35, 130, 209, 210 ЦПК України, суд , -

У Х В А Л И В:

Залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Відділ Держземагенства у Володарському районі Донецької області для участі в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Т.Є. Демочко

СудВолодарський районний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення29.10.2014
Оприлюднено28.09.2019
Номер документу84551317
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —222/1300/14-ц

Ухвала від 29.10.2014

Цивільне

Володарський районний суд Донецької області

Демочко Т. Є.

Рішення від 29.10.2014

Цивільне

Володарський районний суд Донецької області

Демочко Т. Є.

Рішення від 29.10.2014

Цивільне

Володарський районний суд Донецької області

Демочко Т. Є.

Ухвала від 22.10.2014

Цивільне

Володарський районний суд Донецької області

Демочко Т. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні