ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 2-37/05

Номер провадження 6/950/27/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 вересня 2019 року Лебединський районний суд Сумської області

в складі: головуючого - судді Чхайло О. В.,

при секретарі - Сивоконь А.І.,

розглянувши в судовому засіданні подання державного виконавця Лебединського міськрайонного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Сумській області про оголошення розшуку боржника;

В С Т А Н О В И В:

Державний виконавець звернувся до суду з зазначеним поданням, мотивуючи свої вимоги тим, що на підставі виконавчого листа № 2-37, виданого 04.11.2005 року ОСОБА_1 зобов`язаний сплачувати аліменти на утримання доньки ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . За адресою, вказаною у виконавчому документі, боржник не проживає декілька років. В результаті заходів, вжитих державним виконавцем, встановити місце проживання боржника не вдалося. Тому державний виконавець просив оголосити ОСОБА_1 в розшук.

Згідно з ч. 1 ст. 438 ЦПК України розшук боржника або дитини, привід боржника оголошуються за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача.

Враховуючи те, що місце проживання ОСОБА_1 на даний час невідоме, суд вважає, що подання обґрунтоване, а тому підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 438 ЦПК України;

У Х В А Л И В :

Оголосити розшук ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , останнє відоме місце проживання якого є АДРЕСА_1 .

Ухвала може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя Чхайло О. В.

Дата ухвалення рішення 23.09.2019
Зареєстровано 01.10.2019
Оприлюднено 01.10.2019

Судовий реєстр по справі 2-37/05

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.09.2019 Лебединський районний суд Сумської області Цивільне
Рішення від 28.02.2005 Дарницький районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону