Рішення
від 30.09.2019 по справі 911/1573/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"30" вересня 2019 р. м. Київ Справа № 911/1573/19

м. Київ, вул. С. Петлюри, буд. 16/108

господарський суд Київської області

без виклику представників сторін

Господарський суд Київської області, одноособово, у складі судді Саванчук С.О., розглянувши матеріали

за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк"

01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1-Д, код ЄДРПОУ 14360570

адреса для листування: 49027, м. Дніпро, а/с 1880

до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Лідер-Індастрі"

09109, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Січневий прорив, буд. 95, код ЄДРПОУ 38936071

2) ОСОБА_1

АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1

про стягнення заборгованості

обставини справи:

До господарського суду Київської області надійшла позовна заява (вх. № 1636/19 від 24.06.2019) Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Лідер-Індастрі" та ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем-1 грошового зобов`язання за кредитним договором та неналежним виконанням відповідачем-2 зобов`язання за договором поруки.

Ухвалою господарського суду Київської області від 26.06.2019 позовну заяву залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.

Через канцелярію господарського суду Київської області від позивача надійшла заява (вх. № 13460/19 від 09.07.2019) про виправлення недоліків.

Ухвалою господарського суду Київської області від 16.07.2019 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі у порядку спрощеного позовного провадження та встановлено відповідачам строк для подання відзивів на позовну заяву протягом 15 днів з моменту отримання ухвали суду.

Відповідачами відзивів та доказів не подано, доводи позивача не заперечені, про розгляд справи щодо них у господарському суді належним чином повідомлені: відповідно до відомостей з сайту ПАТ "Укрпошта" поштові відправлення суду вручені особисто відповідачу-2.

Стосовно відповідача-1 судом враховано, що ухвалу суду направлено судом на адресу відповідача-1, що внесена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Січневий прорив, буд. 95, згідно з наявним у матеріалах справи витягом від 30.09.2019 за № 1005799521 станом на 30.09.2019 та повернуті ПАТ Укрпошта із зазначенням причини - за закінченням терміну зберігання .

За приписом пункту 10 частини 2 статті 3 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" в Єдиному державному реєстрі містяться відомості про місцезнаходження юридичної особи.

Відповідно до статті 10 вказаного Закону, якщо документи та відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, внесені до нього, такі документи та відомості вважаються достовірними і можуть бути використані у спорі з третьою особою.

З огляду на вказані положення чинного законодавства, суд дійшов висновку про належне повідомлення відповідача-1 про розгляд справи щодо нього у господарському суді.

Відповідно до частини 4 статті 240 Господарського процесуального кодексу України 30.09.2019 судом підписано повне рішення без його проголошення.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши докази та оцінивши їх у сукупності, суд -

встановив:

Між Публічним акціонерним товариством Комерційним банком Приватбанк , правонаступником якого є Акціонерне товариство Комерційний банк Приватбанк (далі-позивач, банк) та Товариством з обмеженою відповідальністю Компанія Лідер-Індастрі (далі-відповідач-1, клієнт) підписано заяву на відкриття рахунку та про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг (Умов), згідно з яких Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія Лідер-Індастрі приєдналось до Умов та правил надання банківських послуг, тарифами банку, що розміщені в мережі Інтернет на сайті http://privatbank.ua, які разом із заявою складають договір банківського обслуговування б/н від 05.12.2018 та взяло на себе зобов`язання виконувати умови договору.

Згідно з пунктом 1.3. Анкети, строк кредиту становить 12 місяців з моменту видачі коштів.

Пунктом 1.4. Анкети встановлено, що за користування кредитом сплачуються проценти (комісія) у розмірі 1,8 % від початкового розміру кредиту.

Відповідно до пункту 1.6. Анкети, за порушення строків погашення заборгованості змінюється процентна ставка за користування кредитом, яка становить 4 % на місяць та сплачується неустойка, визначена у розділі 3.2.8 Умов та Правил надання банківських послуг.

Таким чином, заявою про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг відповідач-1 приєднався і зобов`язався виконувати умови, викладені в Умовах та правилах надання банківських послуг, тарифах Приватбанку - договорі банківського обслуговування в цілому.

Згідно з пунктом 3.2.8.1. Умов, банк, за наявності вільних грошових коштів, зобов`язується надати клієнту строковий Кредит КУБ (далі - послуга) для фінансування поточної діяльності клієнта та/або для придбання основних засобів в обмін на зобов`язання клієнта з повернення кредиту, сплати процентів в обумовлені цим Договором терміни. Істотні умови кредиту (сума кредиту, проценти за користування кредитом, розмір щомісячного платежу, порядок їх сплати) вказуються в Заяві про приєднання до Умов та правил надання послуги КУБ , а також в системі Приват 24.

Клієнт приєднується до послуги шляхом підписання кваліфікованим електронним підписом заяви в системі Приват24 або у сервісі "Paperless" або іншим шляхом, що прирівнюється до належного способу укладення сторонами кредитного договору.

Кредит також може надаватись шляхом видачі кредитних коштів з наступним їх перерахуванням на рахунок підприємства-продавця за товари та послуги.

Якість послуг має відповідати законодавству України, нормативним актам Національного Банку України (далі - НБУ), які регулюють кредитні відносини.

Відповідно до пункту 3.2.8.3.2 Умов та правил надання послуги "КУБ", що розміщені на офіційному сайті - https://privatbank.ua/ru/terms, за користування послугою клієнт платить щомісяця відсотки за користвування кредитом в розмірі, що зазначені в заяві та тарифах.

03.12.2018 між Акціонерним товариством Комерційний банк Приватбанк (далі-кредитор) та ОСОБА_1 (далі-поручитель) укладений договір поруки № Por1543826112466, згідно з яким предметом даного договору є надання поруки поручителем перед кредитором за виконання Товариством з обмеженою відповідальністю Компанія Лідер-Індастрі (боржник) зобов`язань за угодами Кредитний ліміт Умов та правил надання банківських послуг та Кредит за послугою Гарантовані платежі Умов та правил надання банківських послуг .

За текстом договору поруки Кредитний ліміт Умов та правил надання банківських послуг - Угода 1 , а Кредит за послугою Гарантовані платежі Умов та правил надання банківських послуг - Угода 2 .

Згідно з пунктом 1.2 договору поруки поручитель відповідає перед кредитором за виконання зобов`язань за Угодою 1 у тому ж розмірі, що і боржник, включаючи сплату кредиту, процентів, нарахованих за користування кредитом, винагород, штрафів, пені та інших платежів, відшкодування збитків. Згідно з цим пунктом поручитель відповідає перед кредитором всіма власними коштами та майном, які належать йому на праві власності.

Пунктом 2.1.2 Договору передбачено, що у випадку невиконання боржником якого-небудь зобов`язання, передбаченого пунктом 1.1 цього договору, кредитор має право направити поручителю вимогу із зазначенням невиконаного(их) зобов`язання(нь). Не направлення кредитором вимоги не є перешкодою та не позбавляє права кредитора звернутися до суду з вимогою виконати взяті на себе поручителем зобов`язання або вимагати від поручителя виконання взятих на себе зобов`язань іншими способами.

Поручитель відповідає перед кредитором як солідарний боржник у випадку невиконання боржником зобов`язань за "Угодою 1", незалежно від факту направлення чи не направлення кредитором поручителю передбаченої даним пунктом вимоги.

Відповідно до пункту 3.1 Договору, у випадку невиконання поручителем зобов`язань Боржника за "Угодою-1", згідно з вимогою кредитора, зазначеною в підпункті 2.1.2. пункту 2.1 цього договору, поручитель сплачує на користь кредитора пеню в розмірі 1 % від суми заборгованості, яка зазначена в зазначеній письмовій вимозі, але не більше подвійної облікової ставки НБУ, що діяла у період, за який сплачується пеня за кожний день прострочки. Сплата пені не звільняє поручителя від виконання зобов`язань за цим договором.

Згідно з пунктом 4.1 Договору, порука за цим договором припиняється через 15 років після укладення цього договору.

Короткий зміст позовних вимог

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем-1 грошового зобов`язання за кредитним договором та неналежним виконанням відповідачем-2 зобов`язання за договором поруки.

Аргументи Акціонерного товариства Комерційний банк Приватбанк

На виконання умов Договору позивач надав відповідачу-1 кредитний ліміт в розмірі 150000,00 грн., проте, відповідач-1 не здійснив повернення кредиту на суму 112500,00 грн., що підтверджується випискою по рахунку відповідача-1 за період з 01.01.2000 по 27.05.2019.

22.05.2019 на адресу відповідачів направлено повідомлення про розмір простроченої заборгованості та намір звернення позивача до суду.

Жодної інформації відносно розгляду повідомлення відповідачами на адресу позивача не надходило.

В наслідок порушення відповідачами зобов`язань з повернення грошових коштів, позивачем нараховано пеню у розмірі 1339,78 грн., відсотки на прострочену заборгованість у розмірі 1100,00 грн., відсотки у вигляді щомісячної комісії у розмірі 7858,13 грн.

Аргументи відповідачів

Відповідачами відзиву не подано, доводи позивача не заперечено, докази сплати грошових коштів у матеріалах справи відсутні, про розгляд справи щодо них у господарському суді належним чином повідомлені: відповідно до відомостей з сайту ПАТ "Укрпошта" поштові відправлення суду вручені особисто відповідачу-2, а стосовно відповідача-1 судом враховано, що ухвалу суду направлено судом на адресу відповідача-1, що внесена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відтак, відповідно до пункту 10 частини 2 статті 3, статті 10 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" суд дійшов висновку про належне повідомлення відповідача-1 про розгляд справи щодо нього у господарському суді.

Норми права, що підлягають застосуванню

Відповідно до статті 1054 Цивільного кодексу України за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти.

Статтею 1056-1 Цивільного кодексу України встановлено, що процентна ставка за кредитом може бути фіксованою або змінюваною. Тип процентної ставки визначається кредитним договором. Фіксована процентна ставка є незмінною протягом усього строку кредитного договору. Встановлений договором розмір фіксованої процентної ставки не може бути збільшено банком в односторонньому порядку. Умова договору щодо права банку змінювати розмір фіксованої процентної ставки в односторонньому порядку є нікчемною.

Відповідно до частини 1 статті 546 Цивільного кодексу України виконання зобов`язання може забезпечуватися неустойкою, порукою, гарантією, заставою, притриманням, завдатком.

В силу статті 553 Цивільного кодексу України за договором поруки поручитель поручається перед кредитором боржника за виконання ним свого обов`язку. Поручитель відповідає перед кредитором за порушення зобов`язання боржником. Порукою може забезпечуватися виконання зобов`язання частково або у повному обсязі. Поручителем може бути одна особа або кілька осіб.

Згідно з частинами 1, 2 статті 554 Цивільного кодексу України у разі порушення боржником зобов`язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки.

Згідно з приписами статей 525, 526 Цивільного кодексу України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно з статтею 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у встановлений строк (термін).

Згідно з частиною 1 статті 559 Цивільного кодексу України порука припиняється з припиненням забезпеченого нею зобов`язання. У разі зміни зобов`язання без згоди поручителя, внаслідок чого збільшився обсяг відповідальності боржника, такий поручитель несе відповідальність за порушення зобов`язання боржником в обсязі, що існував до такої зміни зобов`язання. Порука припиняється після закінчення строку поруки, встановленого договором поруки. Якщо такий строк не встановлено, порука припиняється у разі виконання основного зобов`язання у повному обсязі або якщо кредитор протягом трьох років з дня настання строку (терміну) виконання основного зобов`язання не пред`явить позову до поручителя. Якщо строк (термін) виконання основного зобов`язання не встановлений або встановлений моментом пред`явлення вимоги, порука припиняється, якщо кредитор протягом трьох років з дня укладення договору поруки не пред`явить позову до поручителя. Для зобов`язань, виконання яких здійснюється частинами, строк поруки обчислюється окремо за кожною частиною зобов`язання, починаючи з дня закінчення строку або настання терміну виконання відповідної частини такого зобов`язання (частина 4 статті 559 Цивільного кодексу України).

Стаття 610 Цивільного кодексу України передбачає, що порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання). Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Згідно з статтею 611 Цивільного кодексу України у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема: сплата неустойки.

Відповідно до частин 1, 2 статті 639 Цивільного кодексу України договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом. Якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним з моменту надання йому цієї форми, навіть якщо законом ця форма для даного виду договорів не вимагалася.

Фактичні обставини, встановлені судом, докази, що прийняті та відхилені судом, мотиви прийняття або відхилення кожного доказу та аргументу, викладеного сторонами у матеріалах справи та висновки суду за результатами розгляду справи

Між Публічним акціонерним товариством Комерційним банком Приватбанк , правонаступником якого є Акціонерне товариство Комерційний банк Приватбанк та Товариством з обмеженою відповідальністю Компанія Лідер-Індастрі підписано заяву на відкриття рахунку та про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг (Умов), згідно з яких Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія Лідер-Індастрі приєдналося до Умов та правил надання банківських послуг, тарифами банку, що розміщені в мережі Інтернет на сайті http://privatbank.ua, які разом із заявою складають договір банківського обслуговування б/н від 05.12.2018 та взяло на себе зобов`язання виконувати умови договору.

Пунктом 1.4. Анкети встановлено, що за користування кредитом сплачуються проценти (комісія) у розмірі 1,8% від початкового розміру кредиту.

Відповідно до пункту 1.6. Анкети, за порушення строків погашення заборгованості змінюється процентна ставка за користування кредитом, яка становить 4 % на місяць та сплачується неустойка, визначена у розділі 3.2.8 Умов та Правил надання банківських послуг.

03.12.2018 між Акціонерним товариством Комерційний банк Приватбанк та ОСОБА_1 укладений договір поруки № Por1543826112466, згідно з яким предметом даного договору є надання поруки поручителем перед кредитором за виконання Товариством з обмеженою відповідальністю Компанія Лідер-Індастрі зобов`язань за угодами Кредитний ліміт Умов та правил надання банківських послуг та Кредит за послугою Гарантовані платежі Умов та правил надання банківських послуг .

Пунктом 2.1.2 Договору передбачено, що у випадку невиконання боржником якого-небудь зобов`язання, передбаченого пунктом 1.1 цього договору, кредитор має право направити поручителю вимогу із зазначенням невиконаного(их) зобов`язання(нь). Не направлення кредитором вимоги не є перешкодою та не позбавляє права кредитора звернутися до суду з вимогою виконати взяті на себе поручителем зобов`язання або вимагати від поручителя виконання взятих на себе зобов`язань іншими способами. Поручитель відповідає перед кредитором як солідарний боржник у випадку невиконання боржником зобов`язань за "Угодою 1", незалежно від факту направлення чи не направлення кредитором поручителю передбаченої даним пунктом вимоги.

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 20 Господарського процесуального кодексу України дана справа підлягає розгляду у господарському суді як справа у спорі, що виник при виконанні правочину у господарській діяльності, сторонами якого є юридичні особи та справа у спорі щодо правочину, украденого для забезпечення виконання цього зобов`язання, суб`єктний склад якого не має значення для визначення юрисдикції суду щодо розгляду справи, оскільки така юрисдикція визначається за суб`єктним складом основного зобов`язання.

Аналогічний правовий висновок викладено у постанові Великої Палати Верховного Суду від 13.03.2018 у справі № 415/2542/15-ц.

На виконання умов договору позивач надав відповідачу-1 кредитний ліміт в розмірі 150000,00 грн., проте, відповідач-1 не здійснив повернення кредиту на суму 112500,00 грн., що підтверджується випискою по рахунку відповідача-1 за період з 01.01.2000 по 27.05.2019, що надана до матеріалів справи.

Станом на дату звернення позивача з позовом у даній справі до суду, зобов`язання за договором не виконано відповідачем-1, сума заборгованості за вказаним договором не сплачена. Відповідачами протилежного суду не доведено.

З урахуванням того, що грошове зобов`язання зі сплати кредиту забезпечене договором поруки № Por1543826112466 від 03.12.2018 та, станом на момент звернення до суду, грошові кошти відповідачами не сплачено, суд дійшов висновку про наявність підстав для солідарного стягнення з відповідачів грошових коштів у розмірі 112500,00 грн.

2. Крім того, у зв`язку із порушенням відповідачами зобов`язання з повернення грошових коштів, позивачем нараховано пеню у розмірі 1339,78 грн., відсотки на прострочену заборгованість у розмірі 1100,00 грн., відсотки у вигляді щомісячної комісії у розмірі 7858,13 грн.

Перевіривши здійснений позивачем розрахунок, суд дійшов висновку, що він арифметично невірний, з огляду на таке.

Як вбачається з пункту 7 розрахунку заборгованості за відсотками, що нараховані на прострочену заборгованість у розмірі 1100,00 грн. та заборгованості за відсотками у вигляді щомісячної комісії у розмірі 7858,13 грн., розрахунок здійснено завником за ставкою 48%, проте, пунктом 1.6. Анкети визначено, що за порушення строків погашення заборгованості змінюється процентна ставка за користування кредитом, яка становить 4 % на місяць.

Відповідно до пункту 1.4. Анкети проценти за користування кредитом: 1,8 % на місяць від початкового розміру кредиту.

Статтею 1056-1 Цивільного кодексу України встановлено, що процентна ставка за кредитом може бути фіксованою або змінюваною. Тип процентної ставки визначається кредитним договором. Фіксована процентна ставка є незмінною протягом усього строку кредитного договору. Встановлений договором розмір фіксованої процентної ставки не може бути збільшено банком в односторонньому порядку. Умова договору щодо права банку змінювати розмір фіксованої процентної ставки в односторонньому порядку є нікчемною.

Відповідно до пункту 3.2.8.3.2 Умов та правил надання послуги КУБ , станом на дату підписання анкети - заяви - 04.12.2018, що розміщені на офіційному сайті у мережі Інтернет - https://privatbank.ua/ru/terms, за користування послугою клієнт платить щомісяця відсотки за користвування кредитом в розмірі, що зазначені в Заяві та Тарифах.

Матеріали справи не містять доказів того, що сторонами погоджено зміну процентої ставки у випадку порушення строків погашення заборгованості, отже, здійснений заявником розрахунок заборгованості за відсотками, нарахованими на прострочену заборгованість у розмірі 1100,00 грн. та заборгованості за відсотками у вигляді щомісячної комісії у розмірі 7858,13 грн., є невірним та не підтверджений жодним наявним у матеріалах заяви документом.

Здійснивши арифметичний розрахунок, суд дійшов висновку, що стягненню підлягають відсотки, нараховані на прострочену заборгованість у розмірі 616,44 грн., заборгованості за відсотками у вигляді щомісячної комісії у розмірі 1232,88 грн., пеня у розмірі 1206,91 грн.

Оцінюючи подані до матеріалів справи докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності та, враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд вважає, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Судовий збір за подання позовної заяви, в порядку пункту 2 частини 1 статті 129 Господарського процесуального кодексу України, покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 73, 74, 76-80, 129, 232, 237, 238 Господарського процесуального кодексу України, суд -

вирішив:

1. Позов (вх. № 1636/19 від 24.06.2019) Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Лідер-Індастрі" та ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задовольнити частково.

2. Стягнути солідарно з Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Лідер-Індастрі" (09109, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Січневий прорив, буд. 95, код ЄДРПОУ 38936071) та ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 , дата народження ІНФОРМАЦІЯ_1 ) на користь Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" (01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1-Д, код ЄДРПОУ 14360570, адреса для листування: 49027, м. Дніпро, а/с 1880) заборгованість за кредитом у розмірі 112500,00 грн. (сто дванадцять тисяч п`ятсот гривень), відсотки, нараховані на прострочену заборгованість у розмірі 194,30 грн. (сто дев`яносто чотири гривні тридцять копійок), заборгованість за відсотками у вигляді щомісячної комісії у розмірі 1232,88 грн. (одна тисяча двісті тридцять дві гривні вісімдесят вісім копійок), пеню у розмірі 1206,91 грн. (одна тисяча двісті шість гривень дев`яносто одна копійка).

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Лідер-Індастрі" (09109, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Січневий прорив, буд. 95, код ЄДРПОУ 38936071) на користь Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" (01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1-Д, код ЄДРПОУ 14360570, адреса для листування: 49027, м. Дніпро, а/с 1880) 900,56 грн. (дев`ятсот гривень п`ятдесят шість копійок) судового збору.

4. Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 , дата народження ІНФОРМАЦІЯ_1 ) на користь Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" (01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1-Д, код ЄДРПОУ 14360570, адреса для листування: 49027, м. Дніпро, а/с 1880) 900,56 грн. (дев`ятсот гривень п`ятдесят шість копійок) судового збору.

5. В іншій частині позову відмовити.

6. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів з дня складання повного судового рішення.

Повне рішення складено 30.09.2019.

Суддя С.О. Саванчук

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення30.09.2019
Оприлюднено02.10.2019
Номер документу84633531
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/1573/19

Рішення від 30.09.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Саванчук С.О.

Ухвала від 16.07.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Саванчук С.О.

Ухвала від 26.06.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Саванчук С.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні