Ухвала
від 30.09.2019 по справі 499/624/19
ІВАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Іванівський районний суд Одеської області

Іванівський районний суд Одеської області

Справа № 499/624/19

Провадження № 2/499/402/19

У Х В А Л А

про виправлення описки

"30" вересня 2019 р. смт.Іванівка

Іванівський районний суд Одеської області у складі головуючого судді Погорєлова І.В., за участю секретаря судового засідання Дібрової О.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Іванівка Одеської області питання про виправлення описки у рішенні суду від 05.09.2019 року, ухваленого за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області про визнання права власності на спадкове майно ,

ВСТАНОВИВ:

05.09.2019 року Іванівським районний судом Одеської області було ухвалено рішення, яким позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області про визнання права власності на спадкове майнобуло задоволено в повному обсязі.

Так, судом було встановлено, що у двадцять сьомому абзаці мотивувальної частини рішення та у другому, третьому та четвертому абзацах резулятивної частини рішення невірно вказано назву вулиці АДРЕСА_1 будинок АДРЕСА_2 замість вірної Одеська .

Суд вважає за доцільне розглянути питання про виправлення описки без повідомлення сторін по справі.

Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Згідно статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Приймаючи до уваги, що судове рішення повинно бути точним, помилки у тексті судового рішення, зумовлені помилками (описками), що не стосуються істотних обставин, проте ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або постановив ухвалу, враховуючи, що виправлення даної описки не змінить зміст рішення, але може вплинути на його реалізацію, з метою не порушення законних прав та інтересів осіб, які беруть участь у справі, суд прийшов до висновку про внесення в текст рішення Іванівського районного суду Одеської області від 05.09.2019 року, ухваленого за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області про визнання права власності на спадкове майно , оскільки невірна назва вулиці є суто технічною опискою і підтверджується наявними матеріалами справи, а саме довідкою сільської ради.

Відповідно до п.19 Постанови Пленуму Верховного Суду України Про судове рішення у цивільній справі №14 від 18.12.2009 року, вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.

Керуючись ст. 13, 260, 261, 269, 353, ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Внести виправлення в текст рішення Іванівського районного суду Одеської області від 05.09.2019 року, ухваленого за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області про визнання права власності на спадкове майно,а саме:

в двадцять сьомому абзаці мотивувальної частини рішення та в другому, третьому та четвертому абзацах резулятивної частини рішення вказати вірне АДРЕСА_3 під АДРЕСА_4 ) замість невірного АДРЕСА_2 під АДРЕСА_4 , Іванівського району Одеської області .

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Відповідно до ч.1 ст.353 ЦПК України ухвала про виправлення описки може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

У відповідності до п.п. 15.5) п.п.15 п. 1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.

СуддяІ. В. Погорєлов

СудІванівський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення30.09.2019
Оприлюднено02.10.2019
Номер документу84657990
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —499/624/19

Ухвала від 30.09.2019

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Погорєлов І. В.

Рішення від 05.09.2019

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Погорєлов І. В.

Ухвала від 08.08.2019

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Погорєлов І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні