"02" жовтня 2019 р. Справа № 363/1793/16-ц
УХВАЛА
Іменем України
02 жовтня 2019 року Вишгородський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді - Рудюка О.Д.,
за участю секретарі Клименко В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання угоди купівлі-продажу дійсним та визнання права власності на земельну ділянку , -
встановив:
У провадженні суду перебувала зазначена цивільна справа, заочним рішенням Вишгородського районного суду Київської області від 23.11.2016 року позов було задоволено повністю.
Представник відповідача звернувся до суду із заявою про перегляд зазначеного заочного рішення, посилаючись на те, що відповідач не приймав участі в розгляді справи у зв`язку з тим, що не отримувала судового виклику.
Через канцелярію суду заявник - ОСОБА_3 подав заяву про залишення заяви про перегляд заочного рішення без розгляду.
Стаття 285 ЦПК України не передбачає порядку залишення заяви про перегляду заочного рішення - без розгляду з ініціативи заявника, тому суд застосував аналогію закону.
Відповідно до ч. 3 ст. 13 ЦПК України, учасник справи, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Згідно п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Відповідно до ч. 2 ст. 257 ЦПК України, особа, позов якої залишено без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає що заява підлягає задоволенню, залишення заяви перегляд заочного рішення без розгляду не суперечить закону, не порушує права та інтереси інших осіб.
Керуючись ст. ст. 223, 257, 259,260 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Вишгородського районного суду Київської області від 23.11.2016 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання угоди купівлі-продажу дійсним та визнання права власності на земельну ділянку- залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали.
Суддя О.Д. Рудюк
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 02.10.2019 |
Оприлюднено | 03.10.2019 |
Номер документу | 84674209 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Рудюк О. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні