Ухвала
від 17.10.2019 по справі 320/1724/19
КАСАЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ

УХВАЛА

17 жовтня 2019 року

Київ

справа №320/1724/19

адміністративне провадження №К/9901/21542/19

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Соколова В.М., провівши підготовчі дії до касаційного розгляду справи № 320/1724/19 за позовом Першого заступника керівника Бориспільської місцевої прокуратури Київської області в інтересах держави до Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова, Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області, треті особи: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, Баришівська районна державна адміністрація Київської області, про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії,

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 13 серпня 2019 року відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Заступника прокурора Київської області на ухвалу Київського окружного адміністративного суду від 09 квітня 2019 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 15 липня 2019 року у справі № 320/1724/19 за позовом Першого заступника керівника Бориспільської місцевої прокуратури Київської області в інтересах держави до Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова, Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області, треті особи: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, Баришівська районна державна адміністрація Київської області, про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії.

За правилами пунктів 3 та 5 частини першої статті 340 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суддя-доповідач в порядку підготовки справи до касаційного розгляду вирішує питання про можливість попереднього розгляду справи або письмового провадження за наявними у справі матеріалами у суді касаційною справі, а також вирішує інші питання, необхідні для касаційного розгляду справи.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 345 КАС України у разі перегляду ухвал судів першої та апеляційної інстанцій, суд касаційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Суддею-доповідачем згідно із статтею 340 КАС України проведені необхідні дії з підготовки справи до касаційного розгляду.

Враховуючи, що судом касаційної інстанції переглядатиметься, зокрема, ухвала суду першої інстанції про повернення адміністративного позову позивачу, яку залишено без змін постановою суду апеляційної інстанції, справа може бути розглянута в порядку письмового провадження за наявними у ній матеріалами.

Керуючись статтями 340 та 345 КАС України,

УХВАЛИВ:

Підготовчі дії по справі № 320/1724/19 закінчити.

Призначити справу № 320/1724/19 до розгляду в порядку письмового провадження на 18 жовтня 2019 року в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 5.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

...........................

В.М. Соколов,

Суддя Верховного Суду

СудКасаційний адміністративний суд Верховного Суду
Дата ухвалення рішення17.10.2019
Оприлюднено21.10.2019
Номер документу85032393
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —320/1724/19

Постанова від 18.10.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Соколов В.М.

Ухвала від 17.10.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Соколов В.М.

Ухвала від 13.08.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Соколов В.М.

Ухвала від 01.08.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Соколов В.М.

Постанова від 15.07.2019

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Чаку Євген Васильович

Постанова від 15.07.2019

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Чаку Євген Васильович

Ухвала від 18.06.2019

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Чаку Євген Васильович

Ухвала від 18.06.2019

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Чаку Євген Васильович

Ухвала від 10.06.2019

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Чаку Євген Васильович

Ухвала від 09.04.2019

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Брагіна О.Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні