Ухвала
від 07.10.2019 по справі 308/2411/19
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 308/2411/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 жовтня 2019 року м. Ужгород

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в складі:

головуючого судді Лемак О.В.,

за участю секретаря судового засідання Сухан Н.В.,

представника позивача Бойко ОСОБА_1 ,

представника відповідача ОСОБА_2 .,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні у залі суду в місті Ужгороді цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про встановлення межі між земельними ділянками . ,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_3 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_4 про встановлення межі між земельними ділянками.

Ухвалою судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 15.03.2019 року відкрито провадження у цивільній справі за вказаною позовною заявою, постановлено розгляд справи проводити у порядку загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.

Відповідно до положень п. 10 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд вирішує, серед іншого, заяви та клопотання учасників справи.

В судовому засідання представник відповідача заявив клопотання про витребування від відділу в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області (88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14):

1.інформацію, чи є встановленою (визначеною) згідно даних Державного земельного кадастру межа між земельними ділянками з кадастровими номерами №2124886201 НОМЕР_1 та №2124886201 НОМЕР_2 ;

2.викопіювання з чергового кадастрового плану з нанесенням земельних ділянок з кадастровими номерами №2124886201 НОМЕР_1 та №2124886201 НОМЕР_3 0268, загальний план розміщення вказаних земельних ділянок з чітким зазначенням межі між ними та каталогами координат поворотних точок меж, за якими вказані земельні ділянки внесені до Державного земельного кадастру.

В обґрунтування вказаного клопотання заявник посилається на те, що вказана інформація необхідна для підтвердження безпідставності позову та відсутності предмету спору у даній справі.

Представник відповідача в судовому засідання питання щодо витребування доказів залишив на розсуд суду

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши заявлене клопотання про витребування доказів, вивчивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Як вбачається з матеріалів справи, предметом позовної заяви є встановлення межі між земельними ділянками.

Відповідно до ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу , в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Згідно зі ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

За приписами ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

У відповідності до ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу . Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Положеннями ст. 95 ЦПК України передбачено, що письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.

Суд вважає, що з метою всебічного та об`єктивного з`ясування обставин у даній справі, виходячи з предмету позову та його обґрунтування, клопотання представника відповідача про витребування доказів у справі є підставним та підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 13 , 76-78 , 83 , 84 , 197 , 198 , 259-261 ЦПК України , суд,

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати від відділу в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області (88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14):

1.інформацію, чи є встановленою (визначеною) згідно даних Державного земельного кадастру межа між земельними ділянками з кадастровими номерами №2124886201 НОМЕР_1 та №2124886201 НОМЕР_2 ;

2.викопіювання з чергового кадастрового плану з нанесенням земельних ділянок з кадастровими номерами №2124886201 НОМЕР_1 та №2124886201 НОМЕР_2 , загальний план розміщення вказаних земельних ділянок з чітким зазначенням межі між ними та каталогами координат поворотних точок меж, за якими вказані земельні ділянки внесені до Державного земельного кадастру.

Направити копію ухвали для виконання до відділу в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області (88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14) та витребувану ухвалою інформацію надіслати до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області за адресою: вул. Загорська, 53, м. Ужгород, Закарпатська область.

У разі неможливості надати вищевказану інформацію повідомити про це Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області із зазначенням причин протягом трьох днів з дня отримання копії даної ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються в апеляційну скаргу на рішення суду.

Суддя Ужгородського

міськрайонного суду О.В. Лемак

СудУжгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення07.10.2019
Оприлюднено22.10.2019
Номер документу85067057
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —308/2411/19

Ухвала від 18.07.2023

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Лемак О. В.

Постанова від 08.08.2022

Цивільне

Закарпатський апеляційний суд

Мацунич М. В.

Ухвала від 19.07.2022

Цивільне

Закарпатський апеляційний суд

Мацунич М. В.

Ухвала від 19.06.2022

Цивільне

Закарпатський апеляційний суд

Мацунич М. В.

Ухвала від 04.07.2022

Цивільне

Закарпатський апеляційний суд

Мацунич М. В.

Ухвала від 20.02.2022

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Лемак О. В.

Ухвала від 07.10.2019

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Лемак О. В.

Ухвала від 15.03.2019

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Лемак О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні