Справа № 426/12952/17
Провадження № 22-ц/810/877/19
ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
24 жовтня 2019 року м. Сєвєродонецьк
Луганський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах: Назарової М.В., (суддя-доповідач), Карташова О.Ю., Кострицького В.В.,
перевіривши виконання вимог статті 365 ЦПК України
за апеляційною скаргою ОСОБА_1
на рішення Сватівського районного суду Луганської області від 05 вересня 2019 року
у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Селянського (фермерського) господарства Світанок про витребування майна (земельних ділянок) із чужого незаконного володіння в зв`язку з припиненням договорів оренди землі,
в с т а н о в и в:
Ухвалою Луганського апеляційного суду від 17 жовтня 2019 року відкрито апеляційне провадження у вказаній справі.
Одночасно особам, які беруть участь у справі, надіслано копію ухвали про відкриття, апеляційну скаргу та додані до неї письмові матеріали. Встановлено строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу до 25 жовтня 2019 року.
Відзив на апеляційну скаргу не надійшов, що не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції (ч. 3 ст. 360 ЦПК України).
При підготовці розгляду справи апеляційним судом у повному обсязі проведені передбачені ст. 365 ЦПК України підготовчі дії.
Розгляд апеляційної скарги буде проводитись у спрощеному позовному провадженні відповідно до вимог ч. 1, 3 ст. 368 ЦПК України.
Колегія суддів вважає підготовчі дії достатніми для закінчення підготовки справи з призначенням до розгляду у відкритому судовому засіданні апеляційної інстанції з повідомленням учасників справи про дату, час та місце судового засідання.
Керуючись ст. 365, 366, 368 ЦПК України, апеляційний суд
у х в а л и в:
Визнати підготовку цивільної справи до апеляційного розгляду за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Сватівського районного суду Луганської області від 05 вересня 2019 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Селянського (фермерського) господарства Світанок про витребування майна (земельних ділянок) із чужого незаконного володіння в зв`язку з припиненням договорів оренди землі закінченою.
Призначити справу до судового розгляду в порядку спрощеного провадження з повідомленням учасників справи в приміщенні Луганського апеляційного суду на 10 грудня 2019 року о 12-й год., за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 16.
Повідомити учасників справи про дату, час та місце судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді
Суд | Луганський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2019 |
Оприлюднено | 25.10.2019 |
Номер документу | 85166372 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Луганський апеляційний суд
Назарова М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні