233 Справа № 233/4423/19
УХВАЛА
29 жовтня 2019 року Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області в складі:
головуючого судді Мартиненко В. С. ,
за участю секретаря судового засідання Ліман С.М.,
представника позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом приватного акціонерного товариства АПК-ІНВЕСТ до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача ОСОБА_3 , про переукладення договору земельної ділянки,-
В С Т А Н О В И В:
До Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області з вказаним позовом звернулося приватне акціонерне товариство АПК-ІНВЕСТ , в якому просило визнати переукладеним договір оренди земельної частки (паю) від 20.02.2014 р., укладений між приватним акціонерним товариством АПК - ІНВЕСТ та ОСОБА_2 , зареєстрований у книзі реєстрації договорів оренди земельних часток (паїв) Булокузьминівської селищної ради 20.02.2014 року за № 10 на договір оренди земельної ділянки з кадастровим номером 1422481500:35: НОМЕР_1 , площею 3,8976 га, на тих самих умовах, що і раніше укладений договір оренди земельної частки (паю), починаючи з дати державної реєстрації права власності ОСОБА_2 на земельну ділянку з кадастровим номером НОМЕР_2 : НОМЕР_3 : НОМЕР_4 0084, площею 3,8976 га, в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно - з 12.02.2018 року в редакції, що додається.
Ухвалою Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 01 жовтня 2019 року у Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області витребувано документи, на підставі яких було зареєстровано право власності ОСОБА_2 на земельну ділянку з кадастровим № НОМЕР_5 площею 3,8976 га, яка розташована на території Білокузьминівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, а також схему поділу земель колективної власності КСП Червона зірка в частині земельної частки (паю), право на яку мав ОСОБА_2 .
Проте Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку листом від 18.10.2019 року за № 654/113/19 повідомило про відсутність вищевказаних доказів.
Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Згідно із ч. 2 ст. 83 ЦПК України позивач, особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви.
Враховуючи те, що клопотання позивачем про витребування доказів, зокрема технічної документації із землеустрою на земельну ділянку з кадастровим № 1422481500 НОМЕР_6 : НОМЕР_7 було подано в межах строку, передбаченого ч. 2 ст. 83 ЦПК України, та під час розгляду справи підлягають з`ясуванню обставини, в тому числі, щодо виділення в натурі земельної ділянки ОСОБА_2 на підставі сертифіката на право на земельну частку (пай) серії ДН №092305 з метою справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду і вирішення справи, суд дійшов висновку про необхідність витребувати у Костянтинівської районної державної адміністрації Донецької області документи, на підставі яких було зареєстровано право власності ОСОБА_2 на земельну ділянку з кадастровим № НОМЕР_5 площею 3,8976 га, яка розташована на території Білокузьминівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, а також схеми поділу земель колективної власності КСП Червона зірка в частині земельної частки (паю), право на яку мав ОСОБА_2 .
На підставі ч.5 ст. 198 ЦПК України в зв`язку з витребуванням додаткових доказів в підготовчому засідання слід оголосити перерву.
Керуючись ст. ст. 83-84, 198, 260, 353 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Витребувати у Костянтинівської районної державної адміністрації Донецької області (ЄДРПОУ 05420103, 85143, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с. Іллінівка, вул. Адміністративна, буд. 42/3) документи, на підставі яких було зареєстровано право власності ОСОБА_2 на земельну ділянку з кадастровим № НОМЕР_5 площею 3,8976 га, яка розташована на території Білокузьминівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, а також схему поділу земель колективної власності КСП Червона зірка в частині земельної частки (паю), право на яку мав ОСОБА_2 .
Попередити про те, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 148 ЦПК України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі до від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках зокрема неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин.
В підготовчому засіданні оголосити перерву до 11-30 години 26 листопада 2019 року, про час та місце проведення якого повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя
Суд | Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 29.10.2019 |
Оприлюднено | 30.10.2019 |
Номер документу | 85250807 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Мартиненко В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні