Справа № 692/1424/19
Провадження № 2/692/790/19
29.10.2019
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2019 року смт Драбів
Суддя Драбівського районного суду Черкаської області Чепурний О.П., розглянувши клопотання представника відповідача Кучеренко В. ОСОБА_1 . по справі за позовом ОСОБА_2 до Селянського (фермерського) господарства Ольга про стягнення заборгованості по орендній платі , -
ВСТАНОВИВ:
02.10.2019 року позивач звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості по орендній платі.
Ухвалою суду від 07 жовтня 2019 року у вказаній справі призначено розгляд справи у спрощеному позовному провадження без виклику сторін.
Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
24 жовтня 2019 року представник відповідача звернувся до суду із клопотанням про розгляд справи з викликом сторін, вказав, що в зв`язку з тим, що характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін.
Відповідно до ч. 6 ст. 279 ЦПК України суд може відмовити в задоволенні клопотання сторони про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін за одночасного існування таких умов:
1) предметом позову є стягнення грошової суми, розмір якої не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб;
2) характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
Так, представником відповідача в своїй заяві не надано обґрунтованих доводів про необхідність проведення судового засідання з повідомленням сторін, як то: виклик та допит свідків, витребування додаткових письмових доказів, проведення експертизи, значний суспільний інтерес, тощо. Посилання на повний та всебічний розгляд справи саме по собі не може бути підставою для розгляду справи з повідомленням (викликом) сторін. З матеріалів справи вбачається, що загальна сума позовних вимог не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Також відповідач надав суду відзив на позов, де детально виклав свої доводи з приводу спору.
Виходячи з викладеного, суд не вбачає підстав для проведення судового засідання з викликом учасників процесу.
Керуючись ч.6 ст.279 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання представника відповідача Кучеренко В ОСОБА_3 . по справі за позовом ОСОБА_2 до Селянського (фермерського) господарства Ольга про стягнення заборгованості по орендній платі - про проведення судового засідання з повідомленням (викликом) сторін - відмовити.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Драбівський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 29.10.2019 |
Оприлюднено | 30.10.2019 |
Номер документу | 85278788 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Драбівський районний суд Черкаської області
Чепурний О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні