Постанова
від 28.10.2019 по справі 927/872/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Іменем України

ПОСТАНОВА

28 жовтня 2019 року м. Чернігівсправа № 927/872/19 Господарський суд Чернігівської області у складі головуючого судді Фесюри М.В., за участю секретаря Скороход А.О., розглянувши матеріали

За заявою голови ліквідаційної комісії боржника,

Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД",

вул. Авіаторів, 19, м. Чернігів, 14029, код ЄДРПОУ 30491141

про відкриття провадження у справі про банкрутство

Представники учасників справи: в судове засідання не з`явились;

У судовому засіданні, відповідно до ч. 6 ст. 233 Господарського процесуального кодексу України, оголошено вступну та резолютивну частини постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Головою ліквідаційної комісії товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" (надалі - боржник) подана заява про відкриття провадження у справі про банкрутство на підставі ст. 11, 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі - Закон про банкрутство).

В обґрунтування поданої заяви боржник вказує, що під час ліквідації боржника не у зв`язку з процедурою банкрутства встановлено неможливість задовольнити вимоги кредиторів в сумі 132 000,00 грн, а тому він був зобов`язаний звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Ухвалою суду від 17 жовтня 2019 року вказана вище заява була прийнята до розгляду з призначенням підготовчого засідання.

До початку підготовчого засідання від арбітражного керуючого Стук І.М. до відділу документального забезпечення суду (канцелярії) надійшла заява про участь у справі (вих.№17/10-19/10-04 від 17.10.19). Суд заяву разом з доданими до неї копіями свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №127 від 29.01.2013, свідоцтва про підвищення кваліфікації арбітражного керуючого №429 від 10.11.2018, листа Міністерства юстиції України №2480/13.2-33-15 від 26.08.2015 про присвоєння арбітражному керуючому Стук І.М. V рівня кваліфікації, договору страхування відповідальності арбітражного керуючого №3450091 від 03.01.2019, квитанції 08.01.19 №ПН2521С1 про сплату страхового платежу, залучив до матеріалів справи.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 18.10.19 відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" (вул. Авіаторів, 19, м. Чернігів, 14029, код ЄДРПОУ 30491141), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та призначено розгляд справи на 28.10.19.

При цьому, в підготовчому засіданні господарського суду від 18.10.19 було встановлено, що боржником дотримано порядок ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України та існують ознаки неоплатності боржника.

Автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України визначено арбітражного керуючого Приходька Юрія Михайловича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1830 від 25.07.17, адреса для листування: проспект Перемоги, 139, оф. 420, м. Чернігів, Україна, 14013, адреса електронної пошти: ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 18.10.19 арбітражного керуючого Приходька Ю.М. було зобов`язано надати суду у строк до 28.10.19 заяву про його участь у даній справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної категорії осіб, зазначених у ч. 2 ст.114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом".

Станом на 28.10.19 від арбітражного керуючого Приходька Ю.М., визначеного автоматизованою системою, заява про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" не надійшла.

Відповідно до наявного повідомлення про вручення поштового відправлення від 1400045948503, ухвала суду від 18.10.19 про відкриття провадження у справі, направлена рекомендованим листом арбітражному керуючому Приходько Ю.М., була отримана особисто арбітражним керуючим 23.10.19.

Боржник належним чином був повідомлений про дату, час та місце проведення судового засідання, однак не скористався своїм процесуальним правом на участь у ньому.

Згідно з ч.1 ст. 202 Господарського процесуального кодексу України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Суд зазначає, що 21.10.2019 набув чинності Кодекс України з процедур банкрутства № 2597-VIII.

Згідно з ч.2 "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, з дня введення в дію цього Кодексу визнати такими, що втратили чинність, зокрема, Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 31, ст. 440 із наступними змінами).

Відповідно до ч.4 "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.

Таким чином, подальший розгляд справи відбуватиметься відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства (надалі - Кодексу).

Відповідно до абз.3 ч.1 ст. 58 Кодексу, неявка у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про час та місце такого засідання, не перешкоджає провадженню у справі.

Суд встановив.

Відповідно до приписів абз. 2 ч.1 ст. 1 Кодексу, банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Кодексом, грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури;

12.08.2009 товариство з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" зареєстровано в якості юридичної особи, про що у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань внесені відомості за №10661200000002557. З 30.08.2009 товариство з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" взято на облік в якості платника податків в ГУ ДФС у м. Києві.

Згідно з ч. 1 ст. 59 Господарського кодексу України, припинення суб`єкта господарювання здійснюється відповідно до закону.

Юридична особа припиняється, зокрема, в результаті ліквідації (ч. 1 ст. 104 Цивільного кодексу України).

Згідно з ч.1 ст. 110 Цивільного кодексу України, юридична особа ліквідується за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, в тому числі, у зв`язку із закінченням строку, на який було створено юридичну особу, досягнення мети, для якої її створено, а також в інших випадках, передбачених установчими документами.

Підставою для звернення до суду із заявою про відкриття провадження у справі є встановлена під час роботи голови ліквідаційної комісії недостатність вартості майнових активів боржника для задоволення вимог кредиторів.

05.08.19 загальними зборами учасників Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" було прийнято рішення (протокол загальних зборів учасників від 05.08.19, а.с. 12) про припинення (ліквідацію) Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" (код ЄДРПОУ 30491141) шляхом ліквідації за ініціативою учасників з встановленням строку заявлення кредиторами вимог - до 09.10.19, головою ліквідаційної комісії призначено Рідзеля А.П.

Відповідно до ч.4 ст. 105 Цивільного кодексу України комісія з припинення юридичної особи поміщає в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї. Цей строк не може становити менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення юридичної особи.

Згідно з матеріалами справи 08.08.19 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань внесено запис про рішення власника щодо припинення діяльності товариства шляхом ліквідації, строк для заявлення кредиторами своїх вимог - до 09.10.19, голова комісії з припинення - Рідзель А.П.

У відповідності до статті 10 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства зобов`язані проводити інвентаризацію активів і зобов`язань, під час якої перевіряється і документально підтверджується їх наявність, стан і оцінка. Об`єкти і періодичність проведення інвентаризації визначаються власником (керівником) підприємства, крім випадків, коли її проведення є обов`язковим згідно з законодавством. Згідно пункту 12 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000р. № 419, проведення інвентаризації обов`язкове у разі ліквідації підприємства.

Згідно з ч. 8 статті 111 Цивільного кодексу України ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред`явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред`явлених кредиторами вимог та результатів їх розгляду.

На виконання вимог частини першої статті 111 Цивільного кодексу України, за результатами розгляду пред`явлених кредиторських вимог до боржника, проведеної інвентаризації активів і зобов`язань, складено проміжний ліквідаційний баланс боржника.

Так, рішенням учасника товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" (протокол загальних зборів учасників від 16.10.19) був затверджений складений головою ліквідаційної комісії проміжний ліквідаційний баланс.

Як вбачається із балансу та розшифровки рядків проміжного ліквідаційного балансу, станом на 16.10.19 боржник має поточні зобов`язання в сумі 132000,00 грн (кредиторська заборгованість по договору №28/09-18-01-ФОП від 28.09.18). При цьому, вартість необоротних активів становить 118155,00 грн, оборотних активів товариства становить 0,0 грн, дебіторська заборгованість - відсутня.

За даними проміжного ліквідаційного балансу (фінансового звіту субєкта малого підприємництва) станом на 16.10.19 до переліку пред`явлених кредиторами вимог та результату їх розгляду включено вимоги:

-фізичної особи - підприємця Данник Ірини Юріївни ( АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 ), в сумі 132 000,00 грн.

Також, ліквідатором вживалися заходи щодо розшуку майна боржника шляхом направлення відповідних запитів до реєструючих органів, внаслідок чого була встановлена відсутність у товариства будь - якого майна.

Так, згідно довідок: Управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради від 22.08.19 №2083/19/вих - рішення про передачу земельних ділянок у власність або користування не приймалися; Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві від 23.08.18 №08-0/14851 - станом на 21.08.19 сільськогосподарська техніка, машини та механізми в Головному управлінні не зарестровані; Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від 30.08.19 №91-13-29/4112-сільськогосподарська техніка не зареєстрована; Територіального сервісного центру №7441 Регіонального сервісного центру в Чернігівській області від 03.09.19 №31/25/13-2161-транспортні засоби не зареєстровано; філії "Головного Інформаційно-обчислювального центру" від 27.08.18 №72/2907 - інформація відсутня; Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 27.08.19 №10/01/19995 - інформація відсутня; Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від 27.08.19 №19-26-0.22-4257/2-19 - відомості відсутні; Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 27.08.19 №40-303/633-16/6404-19- інформація відсутня;

Крім того, згідно здійсненої головою ліквідаційної комісії перевірки відкритих реєстрів та баз, зокрема, бази даних Українського інституту інтелектуальної власності "Укрпатент", товариство з обеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" не являється власником винаходів та корисних моделей, знаків на товари та послуги, промислових моделей, зразків;

Згідно з Інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта, сформованою 12.10.19 за №184645343 (а.с. 80), відомості щодо ТОВ "СВІТС ЛЕНД" відсутні.

Згідно з рішенням загальних зборів учасників "СВІТС ЛЕНД" (протокол загальних зборів учасників від 16.10.19), враховуючи недостатність майна та відсутністю коштів у боржника для задоволення вимог кредиторів, було прийнято рішення про звернення до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство на підставі ст. 95 Закону про банкрутство.

Таким чином, згідно поданих документів господарським судом встановлено, що вартості майна боржника недостатньо для задоволення вимог кредиторів, при цьому до звернення ліквідатора до господарського суду з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника, було дотримано вимоги цивільного та господарського законодавства.

У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (ч. 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства).

Нормами ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов`язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців.

Згідно з приписами ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства, з дня ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури:

господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо;

строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав;

у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури;

припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута;

відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю;

продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом;

скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;

припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

Протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов`язані передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону. Ліквідатор має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати.

Вирішуючи питання щодо призначення ліквідатора банкрута встановлено наступне.

Провадження у справі про банкрутство відкрито на підставі Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Нормами ч. 1 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України визначено арбітражного керуючого Приходька Юрія Михайловича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1830 від 25.07.17, адреса для листування: проспект Перемоги, 139, оф. 420, м. Чернігів, Україна, 14013, адреса електронної пошти: ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 18.10.19 арбітражного керуючого Приходька Ю.М. було зобов`язано надати суду у строк до 28.10.19 заяву про його участь у даній справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної категорії осіб, зазначених у ч. 2 ст.114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом".

Станом на 28.10.19 від арбітражного керуючого Приходька Ю.М., визначеного автоматизованою системою, заява про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" не надійшла.

Відповідно до наявного повідомлення про вручення поштового відправлення від 1400045948503, ухвала суду від 18.10.19 про відкриття провадження у справі, направлена рекомендованим листом арбітражному керуючому Приходько Ю.М., була отримана особисто арбітражним керуючим 23.10.19.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Разом з тим, від арбітражного керуючого Стук І.М. до відділу документального забезпечення суду (канцелярії) надійшла заява про участь у справі (вих.№17/10-19/10-04 від 17.10.19). До заяви арбітражним керуючим надано копії свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №127 від 29.01.2013, свідоцтва про підвищення кваліфікації арбітражного керуючого №429 від 10.11.2018, листа Міністерства юстиції України №2480/13.2-33-15 від 26.08.2015 про присвоєння арбітражному керуючому Стук І.М. V рівня кваліфікації, договору страхування відповідальності арбітражного керуючого №3450091 від 03.01.2019, квитанції 08.01.19 №ПН2521С1 про сплату страхового платежу, залучив до матеріалів справи. У поданому клопотанні арбітражний керуючий Стук І.М. зазначає, що вона не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів в розумінні ст. 1 Закону про банкрутство; управління боржником не здійснювала, не має конфлікту інтересів; порушень законодавства та ліцензійних умов провадження діяльності арбітражного керуючого не допускала; не має судимості за вчинення корисливих злочинів та заборони суду займатися діяльністю арбітражного керуючого; діяльність арбітражного керуючого застрахована; має всі організаційно-технічні можливості для виконання функцій арбітражного керуючого.

Згідно з ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі: які є заінтересованими особами у цій справі.

Відповідно до ч.1 цієї статті ліквідатор призначається судом за клопотанням комітету кредиторів.

В даній справі процедура розпорядження не вводилась, отже комітет кредиторів не створювався.

Враховуючи, що від арбітражного керуючого Приходька Ю.М., визначеного автоматизованою системою, заява про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" не надійшла, та перевіривши відповідність кандидатури арбітражного керуючого Стук І.М., суд вважає за можливе призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" арбітражного керуючого Стук Ірину Михайлівну.

Відповідно до ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.

У разі якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

Враховуючи, що провадження у справі здійснювалось за приписами ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності майна або визнання його банкрутом", які не передбачали процедуру розпорядження майном, зважаючи на наявність доведених обставин, які підтверджують неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою інших процедур банкрутства і погасити вимоги кредиторів, прийняте власником боржника рішення про ліквідацію юридичної особи, суд приходить до висновку про необхідність застосування на підставі норми абз.3 ч.1 ст.1 Кодексу наслідків, встановлених ст.58 цього Кодексу, а саме визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 30, 58, 59, 60 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1.Визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" (вул. Авіаторів, 19, м. Чернігів, 14029, код ЄДРПОУ 30491141), з наслідками, передбаченими ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства.

2.Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 12 місяців.

3.Ліквідатором банкрута призначити арбітражного керуючого Стук Ірину Михайлівну (свідоцтво № 127 від 29.01.13, РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 , адреса електронної пошти: ІНФОРМАЦІЯ_2).

4.У призначенні ліквідатором арбітражного керуючого Приходька Юрія Михайловича

відмовити.

5.Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТС ЛЕНД" відповідно до ч. 3 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства, текст якого додається.

6.Зобов`язати ліквідатора виконати дії, передбачені розділом ІV Кодексу України з процедур банкрутства, та подати на затвердження до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс після завершення всіх розрахунків з кредиторами.

7.Копію даної постанови надіслати до відома: голові ліквідаційної комісії Рідзелю А.П. (вул. Г. Полуботка, 7, м. Чернігів, 14000), арбітражному керуючому Приходько Ю.М. (проспект Перемоги, 139, оф. 420 , м. Чернігів, Україна , 14013), ГУ ДФС у Чернігівській області (вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000), ліквідатору, Деснянському ВДВС Чернігівського міського управління юстиції (14030, м. Чернігів, вул. Шевченка, 118), відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради (14032, м. Чернігів, вул. Рокосовського, 20-а), та відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (14005, м. Чернігів, проспект Миру, 49-а, к. 703) до відома.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття у відповідності до ч. 4 ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства та підлягає оскарженню в порядку і строки, передбачені ст. 256 ГПК України.

Повний текст постанови складений та підписаний 30 жовтня 2019 року.

Суддя М.В. Фесюра

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення28.10.2019
Оприлюднено31.10.2019
Номер документу85297403
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —927/872/19

Ухвала від 16.12.2019

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 06.12.2019

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Постанова від 28.10.2019

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 18.10.2019

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 16.10.2019

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні