Ухвала
від 29.10.2019 по справі 460/2760/19
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

29 жовтня 2019 року м. Рівне №460/2760/19

Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Махаринець Д.Є., під час підготовчого провадження по адміністративній справі за позовом

ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Рівненській області про зобов`язання вчинення певних дій, В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, в якому просить про зобов`язання вчинити певні дії.

Ухвалою суду від 17 жовтня 2019 року позовну заяву залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків шляхом подання суду: нового примірнику адміністративного позову з позовними вимогами сформованими з врахуванням ч.1 статті 5 КАС України (для суду та для відповідача) , належним чином засвідчених дві копії ідентифікаційного коду позивача та документу про доплату судового збору у розмірі 768,40 грн. або документів, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Позивачем через канцелярію суду було подано клопотання про усунення недоліків, та долучено квитанцію про доплату судового збору, однак позивачем не було додано примірник позовної заяви із позовними вимогами сформованими з врахуванням ч.1 статті 5 КАС України - примірник для суду та для відповідача.

З метою забезпечення права позивача на судовий захист своїх прав та інтересів, дотримання вимог ст.160 КАС України, керуючись п.2 ст.121 Кодексу адміністративного судочинства України щодо продовження процесуального строку, суддя дійшов висновку продовжити наданий позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви.

Керуючись ст.ст. 121, 160, 169, 243, 248 КАС України, суддя -

У Х В А Л И В :

Продовжити ОСОБА_1 строк для усунення недоліків позовної заяви.

Надати позивачу строк для виконання ухвали про залишення позовної заяви без руху протягом 5 днів з дня отримання ухвали про продовження процесуального строку.

Роз`яснити, що у разі невиконання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху позовна заява підлягає поверненню.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала окремо не оскаржується. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Махаринець Д.Є.

СудРівненський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення29.10.2019
Оприлюднено31.10.2019
Номер документу85301101
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —460/2760/19

Ухвала від 13.07.2021

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Д.Є. Махаринець

Ухвала від 14.05.2021

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Д.Є. Махаринець

Ухвала від 14.05.2021

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Д.Є. Махаринець

Рішення від 11.11.2019

Цивільне

Яворівський районний суд Львівської області

Карпин І. М.

Ухвала від 12.11.2019

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Махаринець Д.Є.

Ухвала від 12.11.2019

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Махаринець Д.Є.

Ухвала від 29.10.2019

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Махаринець Д.Є.

Ухвала від 17.10.2019

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Махаринець Д.Є.

Ухвала від 12.09.2019

Цивільне

Яворівський районний суд Львівської області

Карпин І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні