УХВАЛА
31 жовтня 2019 року
м. Київ
справа №440/1176/19
адміністративне провадження №К/9901/28163/19
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:
судді-доповідача - Саприкіної І. В.,
суддів: Чиркіна С. М., Шарапи В. М.,
перевіривши касаційну скаргу Селянського (фермерського) господарства Темп на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 07 червня 2019 року та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2019 року у справі за позовом Селянського (фермерського) господарства Темп до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про визнання відмови протиправною та зобов`язання вчинити певні дії,
У С Т А Н О В И В:
У квітні 2019 року Селянське (фермерське) господарство Темп (далі - СФГ Темп ) звернулося до Полтавського окружного адміністративного суду із позовом до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (далі - ГУ Держгеокадастру у Полтавській області), у якому просило:
- визнати протиправною відмову ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, оформлену наказом від 05 лютого 2019 року № 83715, у наданні СФГ Темп дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 28,63 га, для ведення фермерського господарства на території Солоницької сільської ради Козельщинського району Полтавської області;
- зобов`язати ГУ Держгеокадастру у Полтавській області протягом одного тижня з моменту набрання судовим рішенням законної сили надати СФГ Темп дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 28,63 га, для ведення фермерського господарства на території Солоницької сільської ради Козельщинського району Полтавської області.
Полтавський окружний адміністративний суд рішенням від 07 червня 2019 року, залишеним без змін постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2019 року, відмовив у задоволенні позову.
Не погодившись з такими судовими рішеннями першої та апеляційної інстанцій, 08 жовтня 2019 року СФГ Темп направило до Верховного Суду, як суду касаційної інстанції в адміністративних справах, касаційну скаргу відповідно до ст. 327 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Касаційна скарга відповідає вимогам ст. 330 КАС України, подана у строк, передбачений ст. 329 цього Кодексу, підстави для залишення її без руху, повернення чи відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.
Перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Верховним Судом та відкриття касаційного провадження відсутні.
Керуючись ст. 329-331, 334, 335, 338 КАС України, суд
У Х В А Л И В:
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Селянського (фермерського) господарства Темп на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 07 червня 2019 року та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2019 року у справі за позовом Селянського (фермерського) господарства Темп до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про визнання відмови протиправною та зобов`язання вчинити певні дії.
Витребувати з Полтавського окружного адміністративного суду справу № 440/1176/19.
Надіслати учасникам справи копії цієї ухвали разом із копіями касаційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Встановити строк для подачі відзиву на касаційну скаргу - десять днів з дня отримання копії цієї ухвали та роз`яснити, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач І. В. Саприкіна
Судді: С. М. Чиркін
В. М. Шарапа
Суд | Касаційний адміністративний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2019 |
Оприлюднено | 01.11.2019 |
Номер документу | 85323272 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Саприкіна І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні