Ухвала
30 жовтня 2019 року
м. Київ
справа № 454/161/18
провадження № 61-12792ск19
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Сердюка В. В., вирішуючи питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 на постанову Львівського апеляційного суду від 27 травня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , за участю третьої особи - Друга Львівська державна нотаріальна контора, про визнання права власності в порядку спадкування та зустрічним позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , за участю третьої особи - Друга Львівська державна нотаріальна контора, про визнання права власності в порядку спадкування,
ВСТАНОВИВ:
04 липня 2019 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулися до Верховного Суду з касаційною скаргою на постанову Львівського апеляційного суду від 27 травня
2019 року у вищевказаній справі.
Ухвалою Верховного Суду від 12 липня 2019 року касаційну скаргу залишено без руху до 12 серпня 2019 року для усунення недоліків, зокрема встановлено термін для подання до Верховного Суду доказів про сплату судового збору.
22 липня 2019 року указана ухвала Верховного Суду, яка направлялася ОСОБА_1 на адресу АДРЕСА_1 , вручена ОСОБА_4 , що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Проте, конверт разом з копією ухвали Верховного Суду від 12 липня 2019 року про залишення касаційної скарги без руху, що був направлений ОСОБА_2 за адресою, вказаною нею у касаційній скарзі, повернувся до суду касаційної інстанції із відміткою за закінченням встановленого строку зберігання .
Ухвалою Верховного Суду від 30 вересня 2019 року продовжено ОСОБА_1 та
ОСОБА_2 строк для усунення зазначених недоліків касаційної скарги до 30 жовтня 2019 року.
28 жовтня 2019 року на адресу Верховного Суду надійшли матеріали на усунення недоліків.
Касаційна скарга подана в передбачений законом строк та з дотриманням вимог закону щодо форми та змісту.
Відповідно до частини сьомої статті 394 ЦПК України за відсутності підстав для залишення касаційної скарги без руху, повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження суддя-доповідач постановляє ухвалу про відкриття касаційного провадження у справі, в якій вирішує питання про витребування матеріалів справи.
Ураховуючи, що судом не встановлено підстав для залишення касаційної скарги без руху, відмови у відкритті касаційного провадження чи повернення касаційної скарги, зважаючи на те, що доводи касаційної скарги підлягають перевірці за матеріалами справи, отже наявні підстави для відкриття касаційного провадження та витребування матеріалів указаної вище справи.
Керуючись частиною сьомою статті 394 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відкрити касаційне провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , за участю третьої особи - Друга Львівська державна нотаріальна контора, про визнання права власності в порядку спадкування та зустрічним позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , за участю третьої особи - Друга Львівська державна нотаріальна контора, про визнання права власності в порядку спадкування .
Витребувати з Сокальського районного суду Львівської області матеріали вищезазначеної цивільної справи № 454/161/18.
Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 02 грудня 2019 року . До відзиву необхідно додати докази надсилання відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає .
Суддя В. В. Сердюк
Суд | Касаційний цивільний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2019 |
Оприлюднено | 01.11.2019 |
Номер документу | 85325015 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Лідовець Руслан Анатолійович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Сердюк Валентин Васильович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні