Ухвала
від 05.11.2019 по справі 120/1229/19-а
ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

м. Вінниця

05 листопада 2019 р. Справа № 120/1229/19

Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Яремчука Костянтина Олександровича, розглянувши в порядку письмового провадження питання щодо відкладення розгляду заяви про заміну сторони у виконавчому листі у справі за позовом Могилів-Подільського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області до товариства з обмеженою відповідальністю "Деметра" про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом Могилів-Подільського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області до товариства з обмеженою відповідальністю "Деметра" про стягнення заборгованості.

Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду від 27 травня 2019 року адміністративний позов Могилів - Подільського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області задоволено шляхом стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю "Деметра" на користь Могилів - Подільського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області заборгованість в сумі 9003 гривень 63 копійки.

19 липня 2019 року видано виконавчий лист №120/1229/19-а.

21 серпня 2019 року Мурованокуриловецьким районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області відкрито виконавче провадження ВП №59857468.

01 жовтня 2019 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області до Вінницького окружного адміністративного суду подано заяву про заміну сторони у виконавчому листі у справі №120/1229/19-а.

Ухвалою від 02 жовтня 2019 року вказану заяву призначено до розгляду на 11 жовтня 2019 року.

Ухвалою суду від 11 жовтня 2019 року відкладено розгляд заяви про заміну сторони у виконавчому листі на 05 листопада 2019 року.

Проте, у судове засідання, що призначене на 05 листопада 2019 року, представники заявника та сторін не з`явилися.

Разом із тим, у матеріалах справи відсутні докази належного повідомлення товариства з обмеженою відповідальністю "Деметра" про дату, час та місце розгляду заяви про заміну сторони у виконавчому листі.

Особливості розгляду заяви про заміну сторони у виконавчому листі визначені статтею 379 Кодексу адміністративного судочинства України.

Так, частиною 1 цієї статті передбачено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження (частина 4 статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України).

Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду (частина 2 статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України).

Відтак, аналіз наведених норм свідчить про те, що суд вправі розглянути заяву про заміну сторони виконавчого провадження (заміну боржника або стягувача у виконавчому листі) у разі неприбуття у судове засідання осіб лише у випадку, якщо такі особи були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду заяви.

Однак, суд встановив, що товариство з обмеженою відповідальністю "Деметра" не повідомлено про дату, час і місце розгляду заяви, а тому, на переконання суду, слід відкласти розгляд заяви на підставі пункту 1 частини 2 статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтями 205, 248, 379 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд заяви про заміну сторони у виконавчому листі на іншу дату.

Призначити судове засідання на 06 грудня 2019 р. о 12:00 год. в залі судового засідання №2 Вінницького окружного адміністративного суду м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14, про що повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили в порядку, визначеному статтею 256 КАС України.

Суддя Яремчук Костянтин Олександрович

СудВінницький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення05.11.2019
Оприлюднено07.11.2019
Номер документу85420960
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —120/1229/19-а

Ухвала від 06.12.2019

Адміністративне

Вінницький окружний адміністративний суд

Яремчук Костянтин Олександрович

Ухвала від 05.11.2019

Адміністративне

Вінницький окружний адміністративний суд

Яремчук Костянтин Олександрович

Ухвала від 11.10.2019

Адміністративне

Вінницький окружний адміністративний суд

Яремчук Костянтин Олександрович

Ухвала від 02.10.2019

Адміністративне

Вінницький окружний адміністративний суд

Яремчук Костянтин Олександрович

Рішення від 27.05.2019

Адміністративне

Вінницький окружний адміністративний суд

Яремчук Костянтин Олександрович

Ухвала від 15.04.2019

Адміністративне

Вінницький окружний адміністративний суд

Яремчук Костянтин Олександрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні