КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
18 листопада 2019 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Саліхова В.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Ремдіагаз на ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 02 вересня 2019 року за заявою ОСОБА_1 про забезпечення позову в справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Ремдіагаз про стягнення заборгованості,
в с т а н о в и в :
Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 02 вересня 2019 року заяву задоволено. Накладено арешт, в межах ціни позову (1 411 134, 17 грн.) на грошові кошти, що знаходяться на рахунку ТОВ Ремдіагаз , відкритому в АТ Альфа-Банк у м. Києві.
29.10.2019 ТОВ Ремдіагаз звернулося до суду із апеляційною скаргою на зазначену ухвалу, яка підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому ухвала суду не булавручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвалисуду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Справа №757/37380/19-ц № апеляційного провадження:22-ц/824/15572 /2019 Головуючий у суді першої інстанції: Писанець В.А. Доповідач у суді апеляційної інстанції: Саліхов В.В. Згідно з ч. 3 ст. 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.
З матеріалів справи вбачається, що оскаржувана ухвала постановлена 02.09.2019, а апеляційну скаргу подано 29.10.2019, тобто із пропуском строку встановленого вищевказаною нормою права.
Разом з тим, ТОВ Ремдіагаз не порушило питання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, не звернулось до суду із відповідним клопотанням, що позбавляє суд можливості вирішити питання про відкриття апеляційного провадження у справі.
Таким чином, ТОВ Ремдіагаз необхідно обґрунтувати поважність такого пропущення та подати відповідне клопотання.
Оскільки вказана обставина перешкоджає розгляду справи в апеляційній інстанції, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення її недоліків.
Керуючись ст.ст. 185, 354, 357 ЦПК України, суд -
у х в а л и в:
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю Ремдіагаз на ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 02 вересня 2019 року залишити без руху.
Надати строк Товариству з обмеженою відповідальністю Ремдіагаз для усунення вказаних недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення цієї ухвали.
Роз`яснити, що у разі невиконання вимог ухвали у відкритті апеляційного провадження буде відмовлено.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В.В. Саліхов
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.11.2019 |
Оприлюднено | 19.11.2019 |
Номер документу | 85711678 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Саліхов Віталій Валерійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні