Ухвала
25 листопада 2019 року
м. Київ
справа № 638/3288/16-ц
провадження № 61-20876ск19
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Русинчука М. М., розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 , ОСОБА_2 на ухвалу Харківського апеляційного суду від 15 жовтня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи: ПАТ КБ ПриватБанк , Дзержинський районний відділ реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції про визнання фіктивним розірвання шлюбу, поновлення права на спадщину, поновлення строків для звернення до нотаріальної контори, анулювання актового запису та визнання права на вклади та визнання спадкоємцем першої черги спадкування,
ВСТАНОВИВ:
18 листопада 2019 року ОСОБА_1 , ОСОБА_4 звернулись до Верховного Суду з касаційною скаргою на ухвалу Харківського апеляційного суду від 15 жовтня 2019 року у вказаній справі, з пропуском строку передбаченого частиною першою статті 390 ЦПК України.
Разом з касаційною скаргою подано клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження.
Відповідно до частини другої статті 390 ЦПК України учасник справи, якому повне судове рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження, якщо касаційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому такого судового рішення.
Зважаючи на те, що копію постанови суду апеляційної інстанції особа, яка подала касаційну скаргу, отримала 22 жовтня 2019 року та подала скаргу протягом тридцяти днів з дня вручення судового рішення, строк на касаційне оскарження необхідно поновити.
Згідно пункту 3 частини другої статті 392 ЦПК України у касаційній скарзі повинно бути зазначено повне найменування або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб). До касаційної скарги додаються копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості учасників справи.
Подана касаційна скарга не містить: повне найменування та місцезнаходження третіх осіб у справі та копії скарг відповідно до кількості учасників справи(наявна лише одна копія).
Відповідно до частини другої статті 393 ЦПК України у разі, якщо касаційна скарга оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 392 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу, про що суддею постановляється відповідна ухвала.
Особа, яка подала касаційну скаргу, має звернутись до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду з уточненою касаційною скаргою, де зазначити повне найменування та місцезнаходження третіх осіб у справі, надати копії уточненої касаційної скарги з доданими до неї матеріалів відповідно до кількості учасників справи.
Керуючись статтями 185, 389, 392, 393 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Клопотання ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про поновлення строку на касаційне оскарження на ухвалу Харківського апеляційного суду від 15 жовтня 2019 року задовольнити.
Поновити ОСОБА_1 , ОСОБА_5 строк на касаційне оскарження на ухвалу Харківського апеляційного суду від 15 жовтня 2019 року.
Касаційну скаргу ОСОБА_1 , ОСОБА_2 на ухвалу Харківського апеляційного суду від 15 жовтня 2019 року залишити без руху.
Надати ОСОБА_1 , ОСОБА_5 строк для усунення зазначених вище недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення цієї ухвали.
У разі невиконання у встановлений строк вимог цієї ухвали касаційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута особі, яка її подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М. М. Русинчук
Суд | Касаційний цивільний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 25.11.2019 |
Оприлюднено | 26.11.2019 |
Номер документу | 85869026 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Русинчук Микола Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні