Ухвала
від 05.12.2019 по справі 826/8992/15
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

05 грудня 2019 року м. Київ № 826/8992/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Келеберди В.І., розглянувши у порядку письмового провадження клопотання ОСОБА_1 про заміну сторін її правонаступниками у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства доходів і зборів України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Державна податкова інспекція у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання протиправним та скасування наказу від 15.04.2015 №356-о, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Міністерства доходів і зборів України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Державна податкова інспекція у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання протиправним та скасування наказу від 15.04.2015 №356-о, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Ухвалою суду від 19.05.2015 року провадження у справі відкрито.

Ухвалою суду від 10.06.2015 року зупинено провадження у справі.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 28.10.2019 року задоволено клопотання представника ОСОБА_1 про поновлення провадження у справі № 826/8992/15, поновлено провадження у справі №826/8992/15, подальший розгляд справи постановлено здійснювати одноособово за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

03.12.2019 року на адресу суду надійшло клопотання позивача про заміну сторін їх правонаступниками а саме: - Міністерство доходів і зборів України на правонаступника - Державну податкову службу України, Державну податкову інспекцію у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві на правонаступника - Головне управління ДПС у м. Києві.

Ознайомившись із зазначеним клопотанням, а також дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до ст. 52 КАС України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов`язкові для особи, яку він замінив.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2014 року №106 Про утворення Державної фіскальної служби утворено Державну фіскальну службу як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, реорганізувавши Міністерство доходів і зборів шляхом перетворення.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року №311 Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України здійснено реорганізацію Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві шляхом приєднання до територіальних органів Державної фіскальної служби, та утворено ДПІ у Святошинському районі Головного управління ДФС.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 року №1200 Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України утворено Державну податкову службу України та Державну митну службу України, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу. Державна податкова служба та Державна митна служба є правонаступниками майна, прав та обов`язків реорганізованої Державної фіскальної служби у відповідних сферах діяльності.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 року №296 Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби реорганізовано деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання як структурних підрозділів до відповідних територіальних органів Служби з переліком згідно з додатком. Відповідно до переліку територіальних органів Державної фіскальної служби, які реорганізуються шляхом приєднання як структурні підрозділи до відповідних територіальних органів Служби, ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві приєднано до ГУ ДФС у м. Києві.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 537 Про утворення територіальних органів Державної податкової служби ГУ ДФС у м. Києві реорганізовано шляхом приєднання до ГУ ДПС у м. Києві. Територіальні органи ДПС визначені правонаступниками майна, прав та обов`язків територіальних органів Державної фіскальної служби, що реорганізуються.

Таким чином, суд доходить висновку, що клопотання про заміну сторін їх правонаступниками є обгрунтованим та підлягає задоволенню, адже в даному випадку належним відповідачем та третьою особою є Державна податкова служба України та Головне управління ДПС у м. Києві відповідно.

Керуючись ст.ст. 48, 52, 241, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання ОСОБА_1 про заміну сторін її правонаступниками.

Замінити у справі № 826/8992/15 відповідача - Міністерство доходів і зборів України на правонаступника - Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, буд.8, код ЄДРПОУ 43005393), третю особу - Державну податкову інспекцію у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві на правонаступника - Головне управління ДПС у м. Києві (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, код ЄДРПОУ 43141267).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та в строки, передбачені ст.ст. 293-297 Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням п/п. 15.5 п. 15 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В.І. Келеберда

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення05.12.2019
Оприлюднено09.12.2019
Номер документу86155889
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —826/8992/15

Ухвала від 26.02.2025

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Каленюк Жанна Василівна

Ухвала від 06.10.2022

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Келеберда В.І.

Ухвала від 14.12.2021

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Келеберда В.І.

Ухвала від 05.12.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Келеберда В.І.

Ухвала від 02.12.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Келеберда В.І.

Ухвала від 28.10.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Келеберда В.І.

Ухвала від 10.06.2015

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Келеберда В.І.

Ухвала від 19.05.2015

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Келеберда В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні