Ухвала
від 09.12.2019 по справі 911/2990/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

"09" грудня 2019 р. Справа № 911/2990/19

Суддя Сокуренко Л.В., розглянувши

позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю ПИЛЬНІСТЬ

до Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма ІЛЛЯ

про стягнення 31 100,00 грн.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю ПИЛЬНІСТЬ звернулося до Господарського суду Київської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма ІЛЛЯ про стягнення 31 100,00 грн.

Дослідивши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення її без руху, зважаючи на наступне.

Відповідно до п. 2-5 ч. 3 ст. 162 Господарського процесуального кодексу України, позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців); відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти;

зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них;

виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову.

Як вбачається із позовної заяви позивчем у вступній та прохальній частинах позовної заяви в якості відповідача визначено Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма ІЛЛЯ .

При цьому, в описовій частині позовної заяви позивачем зазначено іншу юридичну особу, а саме: Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма ЦЕНТР ОЦІНКИ ТА ІНФОРМАЦІЇ , з якою у позивача укладено договір про надання послуг з охорони об`єктів та збереження майна й матеріальних цінностей, стягнення заборгованості за яким і є предметом даного спору.

З огляду на вищенаведене у сукупності, господарський суд зазначає, що вищезазначені обставини свідчать про невідповідність вступної і прохальної частин позовної заяви до описової частина позовної заяви, що, в свою чергу, призводить до невиконання позивачем вимог щодо форми і змісту позовної заяви у відповідності до приписів ГПК України.

Згідно із ст. 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

За таких обставин, позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю ПИЛЬНІСТЬ підлягає залишенню без руху.

Суд звертає увагу позивача на те, що відповідно до ч. 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 174, ч. 2 ст. 232, ст.ст. 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю ПИЛЬНІСТЬ залишити без руху.

2. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю ПИЛЬНІСТЬ строк на усунення недоліків позовної заяви - не пізніше 10 днів з дня вручення зазначеної ухвали.

3. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю ПИЛЬНІСТЬ спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом надання до суду:

- письмової заяви, в якій привести до відповідності вступну та прохальну частини позову до описової частини позовної заяви; докази направлення зазначеної заяви відповідачу.

4. Відповідно до ч. 2 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили з моменту її підписання. Дана ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В. Сокуренко

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення09.12.2019
Оприлюднено10.12.2019
Номер документу86175069
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/2990/19

Рішення від 18.02.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Сокуренко Л.В.

Ухвала від 18.12.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Сокуренко Л.В.

Ухвала від 09.12.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Сокуренко Л.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні