Рішення
від 24.12.2019 по справі 175/4980/18
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 175/4980/18

Провадження № 2/175/1616/18

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

24 грудня 2019 року Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючої судді Озерянської Ж.М.

з участю секретаря Лукієнко В.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у смт. Слобожанське цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Дніпрофінансгруп до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Нотари Олег Іванович, Приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Павловська Ганна Олегівна про визнання правочинів недійсними та визнання права власності, -

В С Т А Н О В И В:

Керуючись ст. 268 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Дніпрофінансгруп до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Нотари Олег Іванович, Приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Павловська Ганна Олегівна про визнання правочинів недійсними та визнання права власності - задовольнити.

Визнати недійсним договір купівлі-продажу будинку від 23 жовтня 2017 року, укладений між ОСОБА_2 та ОСОБА_4 , посвідчений приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу Павловською Г.О., зареєстрований в реєстрі за №1100.

Визнати недійсним договір купівлі-продажу будинку від 25 жовтня 2017 року, укладений між ОСОБА_4 та ОСОБА_3 , посвідчений приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу Павловською Г.О. ,зареєстрований в реєстрі за №1114.

Визнати недійсним договір довічного утримання (догляду) від 26 жовтня 2017 року, укладений між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 , посвідчений приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу Павловською Г.О., зареєстрований в реєстрі за №1131.

Визнати недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки від 23 жовтня 2017 року, укладений між ОСОБА_2 та ОСОБА_4 , посвідчений приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу Павловською Г.О., зареєстрований в реєстрі за №1103.

Визнати недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки від 25 жовтня 2017 року, укладений між ОСОБА_4 та ОСОБА_3 , посвідчений приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу Павловською Г.О., зареєстрований в реєстрі за №1117.

Визнати недійсним договір довічного утримання (догляду) від 26 жовтня 2017 року, укладений між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 , посвідчений приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу Павловською Г.О., зареєстрований в реєстрі за №1133.

Визнати за Товариством з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Дніпрофінансгруп (ідентифікаційний код юридичної особи 40696815) право власності на житловий будинок АДРЕСА_1 , загальною площею 342,3 кв.м., житловою площею 84,9 кв.м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1317105012214), та на земельну ділянку площею 0,1178 га, що розташована за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Слобожанська селищна рада АДРЕСА_2 земельна АДРЕСА_1 , кадастровий номер 1221455800:01:085:0014, з цільовим призначенням для ведення садівництва (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1254370312214).

Стягнути з ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) , ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ), ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер НОМЕР_3 ), ОСОБА_4 (ідентифікаційний номер НОМЕР_4 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Дніпрофінансгруп судовий збір у розмірі по 9406,50 грн. з кожного.

Рішення суду може бути оскаржене безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Озерянська Ж.М.

СудДніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення24.12.2019
Оприлюднено25.12.2019
Номер документу86592513
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —175/4980/18

Постанова від 25.06.2020

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 19.02.2020

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 11.02.2020

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 11.02.2020

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Рішення від 24.12.2019

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

Ухвала від 27.12.2019

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

Рішення від 24.12.2019

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

Ухвала від 23.12.2019

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

Ухвала від 28.08.2019

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

Ухвала від 24.06.2019

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні