Справа №523/19550/19
Провадження №1-кс/523/6139/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМУКРАЇНИ
26.12.2019 р. Слідчий суддя Суворовського районного суду м.Одеси ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого СВ Суворовського ВП в м.Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, -
ВСТАНОВИВ:
Згідно клопотання, 26.03.2019р. до ЧЧ Суворовського ВП в м.Одесі ГУНП в Одеській області надійшли матеріали ГУ ДФС України в Одеській області про те, що в період з 01.01.2017р. по 20.09.2018р., посадові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » привласнили грошові кошти вказаного підприємства.
За даним фактом 26.03.2019р. внесені відомості до ЄРДР за №12019160490001132 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.191 КК України.
Під час досудового розслідування виникла необхідність у тимчасовому доступі до документів та інформації, яка може мати суттєве значення для кримінального провадження та може бути використана як доказ скоєння кримінального правопорушення.
Слідчий суддя, розглянувши клопотання слідчого, прийшов до висновку, що воно не підлягає задоволенню за наступних підстав.
Відповідно до ч.1 ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Згідно ч.2 ст.160 КПК України, у клопотанні зазначаються: 1) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з яким подається клопотання; 2) правова кваліфікація кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 3) речі і документи, тимчасовий доступ до яких планується отримати; 4) підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 5) значення речей і документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні; 6) можливість використання як доказів відомостей, що містяться в речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю; 7) обґрунтування необхідності вилучення речей і оригіналів або копій документів, якщо відповідне питання порушується стороною кримінального провадження.
Матеріали клопотання слідчого не містять повний виклад обставин кримінального правопорушення, а саме: не зазначено службові особи якого підприємства, установи чи організації вчинили кримінальне правопорушення шляхом зловживання своїм службовим становищем. Крім того, в клопотанні не зазначено правову кваліфікацію кримінального правопорушення, до клопотання додано копію витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, яка не завірена будь-яким чином, та не зазначено дату погодження клопотання прокурором Одеської місцевої прокуратури №4 ОСОБА_4 .
Вищевикладене позбавляє слідчого суддю прийняти законне та обґрунтоване рішення по справі.
Керуючись ст.ст.160165, 309, 369372 КПК України, слідчий суддя,
ПОСТАНОВИВ:
В задоволенні клопотання слідчого СВ Суворовського ВП в м.Одесі ГУ НП України в Одеській області ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів - відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Суворовський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 26.12.2019 |
Оприлюднено | 21.02.2023 |
Номер документу | 86683962 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Суворовський районний суд м.Одеси
Лупенко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні