Номер справи 623/5060/19
Номер провадження 2/623/1236/2019
У Х В А Л А
іменем України
про залишення позовної заяви без руху
28 грудня 2019 року м. Ізюм
Суддя Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Бєссонова Т.Д.
розглянувши позовну заяву адвоката Савіна Олега Сергійовича подану в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виділ в натурі частки у праві спільної власності,-
В С Т А Н О В И В:
28 грудня 2019 року адвокат Савін О.С.в інтересах ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним вище позовом.
Позовна заява не відповідає вимогам ст.ст.175 ЦПК України в наступному.
Так, у порушення вимог ст. 175 ЦПК України , в позові не зазначено:
-позивачем не зазначено ціну позову ;
-не надано доказів вартості спірного майна;
-не в повному обсязі сплачено судовий збір; також суд звертає увагу на те, що в
позовній заяві, в ордері адвоката прізвище позивачки вказано ОСОБА_3 , а згідно копії паспорту доданого до позовної заяви прізвище позивачки вказано ОСОБА_4 .
Відповідно до частини 1 статті 177 Цивільного процесуального кодексу України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Згідно з частинами 2, 4, 5 статті 95 Цивільного процесуального кодексу України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.
Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Всупереч вищезазначеним нормам чинного законодавства подані позивачем письмові докази належним чином не засвідчені та не зазначено про наявність у позивача або іншої особи оригіналу письмового доказу. Суд звертає увагу позивача на необхідність виправлення зазначених недоліків допущених у позовній заяві та засвідчення належним чином копій документів доданих в якості письмових доказів до позовної заяви, для їх оцінки при розгляді справи.
Згідно з ч.1 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу , протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).
При таких обставинах, керуючись ст.ст. 175 , 185 ЦПК України , суддя
У Х В А Л И В:
Позовну заяву адвоката Савіна Олега Сергійовича подану в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виділ в натурі частки у праві спільної власності залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків, який не може перевищувати 10 днів з дня вручення копії ухвали про залишення позову без руху.
Роз`яснити, що суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ізюмського міськрайонного суду Т.Д. Бєссонова
Суд | Ізюмський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 28.12.2019 |
Оприлюднено | 29.12.2019 |
Номер документу | 86714274 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Бєссонова Т. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні