Ухвала
від 30.12.2019 по справі 283/2929/19
МАЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 283/2929/19

Провадження №2/283/1010/2019

У Х В А Л А

30 грудня 2019 року м. Малин

Суддя Малинського районного суду Житомирської області Міхненко С.Д., розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа Морозівська сільська рада Малинського району Житомирської області, про визначення додаткового строку для подання заяви в нотаріальну контору про прийняття спадщини, -

ВСТАНОВИВ :

27 грудня 2019 року ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про визначення додаткового строку для подання заяви в нотаріальну контору про прийняття спадщини.

Вважаю, що заява не відповідає вимогам статей 19 та 175 ЦПК України з начіпних підстав.

Так відповідно до статті 19 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом у порядку: наказного, позовного провадження та окремого провадження.

Відповідно до статті 42 ЦПК України ( склад учасників справи ), у справах позовного провадження учасниками справи є сторони, треті особи.

У справах окремого провадження учасниками справи є заявники, інші заінтересовані особи.

У справах можуть також брати участь органи та особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Частиною 3 статті 1272 Цивільного Кодексу України передбачено, що за позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини.

Таким чином до суду повинен бути поданий позов з дотримання вимог статті 175 ЦПК України, сторонами якого є позивач та відповідач , а не заява з якою звернулась до суду ОСОБА_1 .

В заяві відсутнє підтвердження ОСОБА_1 про те, що нею не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Відповідно до статті 177 ЦПК України, до позовної заяви, підписаної представником позивача, додається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника позивача.

Заява підписана представником ОСОБА_1 ОСОБА_2 , однак довіреності чи іншого документу, що підтверджує повноваження представника позивача до заяви не додано.

При таких недоліках заява не може бути прийнята до провадження, а тому її слід залишити без руху і надати заявнику термін для виправлення недоліків

Враховуючи викладене , керуючись статтею 185 ЦПК України, суддя ,-

УХВАЛИВ :

Залишити заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа Морозівська сільська рада Малинського району Житомирської області, про визначення додаткового строку для подання заяви в нотаріальну контору про прийняття спадщини, без руху і надати строк для виправлення недоліків , який не може перевищувати десяти днів з моменту отримання ухвали .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: С. Д. Міхненко

СудМалинський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення30.12.2019
Оприлюднено02.01.2020
Номер документу86733760
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —283/2929/19

Рішення від 13.02.2020

Цивільне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 28.01.2020

Цивільне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 15.01.2020

Цивільне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 30.12.2019

Цивільне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні