120/8-06/5
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, місто Київ, вул. Комінтерну, 16 230-31-77
УХВАЛА
"05" червня 2007 р. Справа № 120/8-06/5
Суддя господарського суду Київської області Подоляк Ю.В. розглянувши матеріали
за позовом Акціонерного комерційного банку “Базис” в особі Київської філії АКБ “Базис”, м. Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю “Глобус-2”, м. Вишневе
про визнання права власності
Постановою Вищого господарського суду України від 22.02.2007р. у даній справі за результатами розгляду касаційних скарг АКБ “Базис” в особі Київської філії АКБ “Базис”, ТОВ “Юко Моторс”, ТОВ “Лемма-Авто” на постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 06.09.2006р. скасовано зазначену постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 06.09.2006р. та рішення господарського суду Київської області від 22.06.2005 р. у справі № 120/8-06, справу передано на новий розгляд до господарського суду Київської області інстанції.
На підставі резолюції голови господарського суду Київської області Грєхова А.С. справу № 120/8-06 передано до провадження судді Подоляку Ю.В.
Керуючись ст.ст. 27, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України
ухвалив:
1. Прийняти справу № 120/8-06 до свого провадження та присвоїти їй № 120/8-06/5.
2. Розгляд справи призначити на 03.07.2007р. об 12 год. 30 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну,16, каб. 209).
3. Залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю “Лемма - Авто” (04070, м. Київ, вул. Братська, 6, код 32620757), Товариство з обмеженою відповідальністю “Юко Моторс” (08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 40, код 33558664).
4. Викликати в судове засідання повноважених представників сторін та третіх осіб.
5. Зобов'язати позивача надати правове обґрунтування заявлених вимог (з зазначенням конкретним норм чинного законодавства на підставі яких заявлені вимоги).
6. Зобов'язати сторін у справі та третіх осіб надати письмові пояснення щодо заявленого позову з врахуванням висновків та вказівок викладених в постанові Вищого господарського суду України від 22.02.2007р. у даній справі.
7. Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України, а пояснення по суті спору викласти письмово.
8. Попередити сторони про майнову відповідальність за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст. 83 ГПК України).
9. Повноваження представників сторін та третіх осіб мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа - підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом або засновниками - наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них).
Суддя
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 05.06.2007 |
Оприлюднено | 29.08.2007 |
Номер документу | 867716 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Подоляк Ю.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні