Справа № 766/13113/18
н/п 2/766/1679/20
УХВАЛА
16 січня 2020 року Херсонський міський суд Херсонської області у складі:
головуючого-судді Прохоренко В.В.,
секретар Тихоша Л.Г.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Херсоні в порядку загального провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю "АНСО" до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа: Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради про усунення перешкод в користуванні майном та зобов`язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Позивачі звернулися до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа: Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради про усунення перешкод в користуванні майном та зобов`язання вчинити певні дії.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 196 ЦПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.
Сторони в судове засідання не з`явилися, від представників позивачів надійшли до суду заяви про проведення підготовчого судового засідання без їх участі .
Відповідачі та третя особа в судове засідання не з`явилися, про причину неявки суд не сповістили.
Відповідно до ст. 200 ЦПК України за наслідками підготовчого провадження суд постановляє ухвалу, зокрема про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті. В ухвалі про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті зазначається, які процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті.
Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття провадження у справі немає. Суд вважає за доцільне закінчити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 197- 200 ЦПК України , суд,-
УХВАЛИВ:
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю "АНСО" до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа: Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради про усунення перешкод в користуванні майном та зобов`язання вчинити певні дії та призначити справу до судового розгляду по суті на 31.03.2020 о 10-45 год., викликати в судове засідання сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Прохоренко
Суд | Херсонський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2020 |
Оприлюднено | 27.01.2020 |
Номер документу | 87135678 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський міський суд Херсонської області
Прохоренко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні