Ухвала
від 27.01.2020 по справі 914/150/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

27.01.2020 р., м.Львів, вул.Личаківська,128 справа № 914/150/20

Господарський суд Львівської області в складі судді Бортник О.Ю., розглянувши матеріали за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю Діжле Україна , м. Миколаїв, Миколаївський район, Львівська обл.

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-Виробничий Центр Інженерна Екологія м.Львів

про стягнення 48197,76 грн.

Встановив: Товариство з обмеженою відповідальністю Діжле Україна м. Миколаїв, Миколаївський район, Львівська обл. звернулось до Господарського суду Львівської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-Виробничий Центр Інженерна Екологія про стягнення 48197,76 грн.

Вирішуючи питання про прийняття позовної заяви до розгляду, судом встановлено наявність підстав для залишення її без руху, зважаючи на наступне.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 164 ГПК України, до позовної заяви додаються документи, які підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Відповідно до ст.4 Закону України Про судовий збір , за подання до Господарського суду позовної заяви майнового характеру сплачується судовий збір у розмірі 1,5 відсоткаціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Статтею 7 Закону України "Про державний бюджет України на 2020 рік" встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2020 року в розмірі 2102 гривні.

Позивачем до позовної заяви не додано доказів сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі. Так, позивачем долучено до позовної заяви платіжне доручення № 241 від 27.12.2019р. про сплату судового збору у розмірі 1921грн. судового збору, тоді як слід було сплатити 2102грн. судового збору за подання позовної заяви від 20.01.2020р.

З урахуванням заявлених позивачем вимог, позивачу слід доплатити 181 грн.

Згідно із п.5 ч.3 ст.162 ГПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову.

Позивачем до позовної заяви не подано доказів на підтвердження доводів позивача про те, що він уклав з Іваницьким Я.О. договір про надання правової допомоги б/н від 22 серпня 2019р. і цей договір чинний станом на день подання позовної заяви, а саме: копію цього договору.

У відповідності до ч. 1 ст. 174 ГПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Беручи до уваги вище викладене, керуючись ст.ст. 162, 164, 174, 234 235Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1.Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Діжле Україна , м. Миколаїв, Миколаївський район, Львівська обл. до Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-Виробничий Центр Інженерна Екологія , м.Львів про стягнення заборгованості - залишити без руху.

2.Надати Товариству з обмеженою відповідальністю Діжле Україна , м. Миколаїв, Миколаївський район, Львівська обл. строк для усунення недоліків, зазначених у мотивувальній частині цієї ухвали, а саме: 5днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху . У цей строк позивачу:1)Подати докази сплати (доплати) 181 грн. судового збору; 2)Подати докази, на підтвердження доводів позивача про те, що він уклав з Іваницьким Я.О. договір про надання правової допомоги б/н від 22 серпня 2019р. і цей договір чинний станом на день подання позовної заяви, а саме : належно завірену копію цього договору.

3.Роз'яснити, Товариству з обмеженою відповідальністю Діжле Україна , м.Миколаїв, Миколаївський район, Львівська обл., що у випадку не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважатиметься неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.

Суддя Бортник О.Ю.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення27.01.2020
Оприлюднено27.01.2020
Номер документу87150208
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/150/20

Рішення від 03.04.2020

Господарське

Господарський суд Львівської області

Бортник О.Ю.

Ухвала від 10.02.2020

Господарське

Господарський суд Львівської області

Бортник О.Ю.

Ухвала від 27.01.2020

Господарське

Господарський суд Львівської області

Бортник О.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні