Ухвала
від 04.02.2020 по справі 914/245/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

05.02.2020 р. справа №914/245/20

Господарський суд Львівської області у складі судді У.І.Ділай, розглянувши матеріали

За позовом Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, м. Львів

до відповідача: Фізичної особи-підприємця Цюцюри Андрія Ярославовича, м.Львів

про: стягнення боргу в розмірі 6300,41 грн за договором №Г-71-2017(П) від 30.03.2017

В С Т А Н О В И В:

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 162, 164, 172 ГПК України. З огляду на викладене, суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Відповідно до п.2 ч.1 та ч. 3 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України господарське судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Частиною 1 статті 247 Господарського процесуального кодексу України визначено, що у порядку спрощеного провадження розглядаються малозначні справи. Згідно з частиною 5 статті 12 Господарського процесуального кодексу України малозначними справами є справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Зважаючи на ту обставину, що ціна позову складає 6300,41 грн, зазначена справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження .

Крім того, суд враховує значення справи для сторін та повідомляє їх про призначення дати судового засідання з розгляду справи по суті.

Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. ч.3 ст. 12, 176, 234, 247, 250 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ

1.Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2.Здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження.

3.Розгляд справи призначити на 27.02.2020 о 10:00 год.

4.Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2-й поверх.

5.Зобов`язати позивача: надати суду для огляду оригінали документів, копії яких долучено до матеріалів позовної заяви; забезпечити явку представника в судове засідання.

Встановити позивачу строк до 26.02.2020 для подання письмової відповіді на відзив.

6.Зобов`язати Відповідача:

-у випадку наявності заперечення проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження надати в строк до 25.02.2020 письмову заяву із відповідними запереченням; забезпечити явку представника в судове засідання.

-встановити Відповідачу строк до 25.02.2020 для подання письмового відзиву (заперечення) на позовну заяву із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, якщо такі докази не надані позивачем та документи, що підтверджують надіслання відзиву, і доданих до нього доказів, позивачу (чи іншим учасникам справи). Відзив (заперечення) на позовну заяву із відповідними доказами про відправку його іншим учасникам мають бути подані в зазначений термін через канцелярію суду. Роз`яснити, що в разі ненадання відповідачем у встановлений судом строк без поважних причин відзиву, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

-надати контррозрахунок сум, що підлягають до стягнення за позовними вимогами;

-забезпечити явку повноважного представника в судове засідання на власний розсуд.

7.Зобов`язати учасників справи надіслати всім іншим учасникам справи свої письмові пояснення невідкладно після надіслання таких пояснень до суду.

При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Веб-адреса сторінка суду http://lv.arbitr.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається.

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Суддя Ділай У.І.

Дата ухвалення рішення04.02.2020
Оприлюднено09.02.2020

Судовий реєстр по справі —914/245/20

Рішення від 22.04.2020

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

Ухвала від 23.03.2020

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

Ухвала від 26.02.2020

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

Ухвала від 04.02.2020

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні