Справа № 383/1312/19
Номер провадження 2/383/71/20
УХВАЛА
18 лютого 2020 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області в складі головуючого судді - Замши О.В.
за участю секретаря судового засідання - Машкової О.В.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Територіальної громади в особі Апрелівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до Бобринецького районного суду Кіровоградської області з позовною заявою до Територіальної громади в особі Апрелівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвалою Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 12 листопада 2019 року позовну заяву прийнято до провадження та призначено підготовче судове засідання.
Представник позивача надав заяву про проведення підготовчого судового засідання без участі сторони позивача.
Представник відповідача в підготовче судове засідання не з`явився. Про розгляд справи повідомлений належним чином. Відзив на позов не надав.
В підготовче судове засідання від представника позивача надійшло клопотання про витребування доказів в порядку статті 84 ЦПК України, а саме просить витребувати від Державного нотаріуса Бобринецької державної нотаріальної контори копію спадкової справи після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 , заведену 14.02.2020 року. Вказує, що витребувані докази необхідні для повного і всебічного з`ясування обставин справи та з`ясування кола спадкоємців. Зазначив, що отримати вказані докази не в змозі, тому що вказана інформація є інформацією з обмеженим доступом, тому вказана обставина є причиною неможливості самостійно отримати докази.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
За таких обставин суд вважає за можливе задовольнити клопотання представника позивача про витребування доказів.
З урахуванням вказаного, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.
Визнавши підготовку справи до судового розгляду завершеною керуючись ст.ст. 84, 189, 196-200 ЦПК України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Закрити підготовче провадження за позовом ОСОБА_1 до Територіальної громади в особі Апрелівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 03.03.2020 року на 09 год. 00 хв., яке провести у відкритому судовому засіданні в приміщенні Бобринецького районного суду Кіровоградської області за адресою: вул. Миколаївська, 80, м. Бобринець Кіровоградської області про що повідомити учасників справи.
Витребувати від державного нотаріуса Бобринецької державної нотаріальної контори копію спадкової справи після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 , заведену 14.02.2020 року.
Вказані матеріали надати не пізніше 02.03.2020 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала підписана суддею 18.02.2020 року.
Суддя О.В. Замша
Суд | Бобринецький районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 18.02.2020 |
Оприлюднено | 19.02.2020 |
Номер документу | 87664131 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бобринецький районний суд Кіровоградської області
Замша О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні