Справа № 303/7330/19
У Х В А Л А
19 лютого 2020 року м. Ужгород
Закарпатський апеляційний суд у складі:
судді-доповідача Готри Т.Ю.,
суддів Собослоя Г.Г., Кондора Р.Ю.,
розглянувши клопотання представника ТОВ Порше Мобіліті - адвоката Чередніченко М.М. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції щодо розгляду справи за заявою ОСОБА_1 про забезпечення позову, за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Порше Мобіліті на ухвалу Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 11 листопада 2019 року, постановленої суддею Кость В.В.,
в с т а н о в и в :
У провадженні Закарпатського апеляційного суду знаходиться цивільна справа за заявою ОСОБА_1 про забезпечення позову, за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Порше Мобіліті на ухвалу Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 11 листопада 2019 року.
Судове засідання в справі відбудеться 30 березня 2020 року о 10:00 год.
Представник апелянта адвокат Чередніченко М.М. 17 лютого 2020 року подав до Закарпатського апеляційного суду клопотання про участь у судовому засіданні 30 березня 2020 року о 10:00 год. в режимі відеоконференції в приміщенні суду, доручивши її проведення Шевченківському районному суду м. Києва. Клопотання мотивує неможливістю прибути до Закарпатського апеляційного суду у судове засідання , у зв`язку з віддаленістю знаходження (м. Київ).
Колегія суддів, дослідивши і обговоривши доводи клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, вважає, що таке не підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Частиною першою статті 212 ЦПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.
Згідно з ч.7 ст. 212 ЦПК України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.
Водночас, виходячи з загального принципу змагальності цивільного процесу, всі подані учасником справи клопотання повинні бути належним чином вмотивованими.
Окрім того, зважаючи на те, що такий спосіб участі має винятковий характер, повинні насамперед існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливим особисту участь сторони в судовому засіданні.
Всупереч зазначеному, подане представником ТОВ Порше Мобіліті - адвокатом Чередніченко М.М. клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції належним чином не вмотивоване. Зокрема, до клопотання не додано доказів, що представник Чередніченко М.М ОСОБА_2 зайнятий 30.03.2020 о 10.00 год. в інших судових засіданнях, що позбавляє його участь при розгляді справи в Закарпатському апеляційному суді.
З врахуванням наведеного в задоволенні клопотання слід відмовити.
Керуючись ст. 212, ч. 2 ст. 258 ЦПК України, апеляційний суд
у х в а л и в :
У задоволенні клопотання представника ТОВ Порше Мобіліті - адвоката Чередніченко М.М. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач:
Судді:
Суд | Закарпатський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2020 |
Оприлюднено | 20.02.2020 |
Номер документу | 87701365 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Закарпатський апеляційний суд
Готра Т. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні