Господарський суд Харківської області у складі:

судді Міньковського С.В.

за заявою ГУ ДПС у Харківській області про визнання банкрутом ТОВ "Явіс-Торг", с. Циркуни код ЄДРПОУ 39378677

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 15.10.2019 відкрито провадження у справі про банкрутство ТОВ "Явіс-Торг", призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Чипиженко Євгена Віталійовича.

Постановою господарського суду Харківської області від 20.02.2020 ТОВ "Явіс-Торг" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено Чипиженко Євгена Віталійовича, затверджено звіт розпорядника майна про нарахування грошової винагороди в сумі 52104,57 грн за період з 15.10.2019 по 14.02.2020, яка підлягає виплаті за рахунок ініціюючого кредитора.

25.02.2020 арбітражним керуючим Чипиженко Є.В. надано до суду заяву, в якій він просить суд: стягнути з ГУ ДПС у Харківській області на користь арбітражного керуючого Чипиженка Є.В. суму оплати послуг за виконання повноважень розпорядника майна ТОВ "Явіс-Торг" за період з 15.10.2019 по 14.02.2020 у сумі 52104,57 грн.

Розглянувши матеріали справи, суд вважає необхідним призначити заяву арбітражного керуючого Чипиженка Є.В. про стягнення грошової винагороди до розгляду в судовому засіданні.

За таких обставин, керуючись ст.ст. 58-65, ст. 234 ГПК України,

УХВАЛИВ:

1. Призначити заяву арбітражного керуючого Чипиженка Є.В. про стягнення грошової винагороди на "24" березня 2020 р. о(об) 11:30 год., за адресою: м. Харків, пл. Свободи 5, Держпром 8-й під`їзд, зал № 111.

2. Ухвалу направити заявнику, ініціюючому кредитору.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття (оголошення) та оскарженню не підлягає .