Ухвала
від 25.02.2020 по справі 910/138/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

26.02.2020Справа № 910/138/19 За поданням Новокаховського міського відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами

у справі №910/138/19

За позовом Акціонерного товариства "Комерційного банку "Приватбанк"

До 1. Товариства з обмеженою відповідальністю "АППАРЕЛЬ"

2. ОСОБА_1

про стягнення 275000,00 грн.

Суддя Пінчук В.І.

Представники сторін: не викликались

Обставини справи :

Позивач - акціонерне товариство "Комерційний банк "Приватбанк" звернувся до господарського суду з позовом до відповідачів - Товариства з обмеженою відповідальністю "АППАРЕЛЬ" та ОСОБА_1 про стягнення 275000,00 грн. відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України.

Рішенням господарського суду м. Києва від 25.03.2019 р. позов був задоволений.

23.04.2019 р. на примусове виконання рішення від 25.03.2019 р. були видані відповідні накази.

21.02.2020 р. через канцелярію суду від Новокаховського міського відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) надійшло подання про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами у порядку статті 335 ГПК України.

Статтею 170 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: 1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву, клопотання або заперечення, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для такої фізичної особи), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; 2) найменування суду, до якого вона подається; 3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; 4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; 5) підстави заяви (клопотання, заперечення); 6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення); 7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом. Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Відповідно до ч. 2 ст. 170 Господарського процесуального кодексу України, до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання послуг поштового зв`язку від 05.03.2009 року № 270 розрахунковим документом, що підтверджує факт надання послуг поштового зв`язку є документ встановленої відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" форми і змісту (касовий чек, розрахункова квитанція тощо).

Таким чином, належним доказом відправлення іншим учасникам справи копії заяви і доданих до неї документів є опис вкладень в поштовий конверт та документ, що підтверджує надання поштових послуг ( касовий чек, розрахункова квитанція тощо ) надані в оригіналі, або належним чином завіреній копії.

Натомість, як вбачається з доданих до подання документів, заявником не подано доказів того, що вказане подання та додані до нього документи були направлені на адресу інших учасників справи, зокрема, не подано опису вкладення в цінний лист, що є порушенням вимог п. 1 ч. 1 ст. 164 ГПК України та ч. 2 ст. 170 ГПК України.

Наявність в матеріалах вказаного подання лише копій фіскальних чеків поштового відділення не є належним доказом направлення подання та доданих до нього документів на адресу учасників у справі.

Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої статті 170 ГПК України, повертає її заявнику без розгляду (п.4 ст.170 ГПК України).

За таких обставин, подання Новокаховського міського відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами підлягає поверненню заявнику.

Керуючись п. 4 ст. 170, ст.ст. 234, 256 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Подання Новокаховського міського відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами у справі №910/138/19 повернути без розгляду.

Ухвала набирає законної сили відповідно до вимог ст. 235 ГПК України і може бути оскаржена до апеляційної інстанції у строки передбачені ст. 256 ГПК України.

Суддя Пінчук В.І.

Дата ухвалення рішення25.02.2020
Оприлюднено03.03.2020

Судовий реєстр по справі —910/138/19

Ухвала від 27.01.2021

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пінчук В.І.

Ухвала від 07.11.2020

Цивільне

Новокаховський міський суд Херсонської області

Червоненко Д. В.

Ухвала від 17.09.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пінчук В.І.

Ухвала від 03.03.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пінчук В.І.

Рішення від 03.04.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пінчук В.І.

Ухвала від 23.01.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пінчук В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні