Справа № 689/437/20
УХВАЛА
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
02 березня 2020 року смт. Ярмолинці
Суддя Ярмолинецького районного суду Хмельницької області Баськов М.М., розглянувши матеріали за позовом ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Ярмолинецької селищної ради Ярмолинецького району Хмельницької області (місцезнаходження: смт. Ярмолинці, вул. Центральна, 14, Ярмолинецького району Хмельницької області), треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_2 ), ОСОБА_3 (місце проживання: АДРЕСА_3 ) про визнання права власності на будинок садибного типу з господарськими будівлями в порядку спадкування,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Ярмолинецької селищної ради Ярмолинецького району Хмельницької області про визнання за нею як спадкоємицею за законом після смерті ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , права власності на будинок садибного типу з господарськими будівлями по АДРЕСА_1 . На обґрунтування заявлених вимог позивач зазначила, що через відсутність правовстановлюючих документів, вона не може реалізувати свої спадкові права щодо вказаного нерухомого майна.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. 175, 177 ЦПК України.
Підстав для залишення заяви без руху, повернення позовної заяви, передбачених ст. 185 ЦПК України, а також підстав для відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ст.186 ЦПК України, з наданих суду матеріалів не вбачається.
Враховуючи вимоги ЦПК України розгляд справи слід проводити за правилами загального позовного провадження.
До початку розгляду справи позивачем клопотань заявлено не було.
Керуючись ст. 175, 177, 187, 260 ЦПК України, -
ухвалив:
Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Ярмолинецької селищної ради Ярмолинецького району Хмельницької області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання права власності на будинок садибного типу з господарськими будівлями в порядку спадкування.
Розгляд справи провести за правилами загального позовного провадження.
Призначити у справі підготовче судове засідання з повідомленням (викликом) сторін на 16 березня 2020 року о 09 год. 40 хв. в приміщенні Ярмолинецького районного суду Хмельницької області (смт. Ярмолинці, вул. Петропавловська, 71).
Позивачу пропонується в строк до 16 березня 2020 року подати оригінали письмових доказів, копії котрих приєднані до позовної заяви.
Відповідачу пропонується в строк до 16 березня 2020 року подати відзив на позов та докази, якими він обґрунтовується.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою http://ym.km.court.gov.ua/sud2221/, а інформацію про зміст судових рішень у справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Суддя М.М.Баськов
Суд | Ярмолинецький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 02.03.2020 |
Оприлюднено | 04.03.2020 |
Номер документу | 87983333 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області
Баськов М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні