Ухвала
від 03.03.2020 по справі 607/1810/20
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

03.03.2020 Справа №607/1810/20

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , слідчої ОСОБА_3 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчої СВ Тернопільського ВП ГУ НП в Тернопільській області ОСОБА_4 , погоджене прокурором Тернопільської місцевої прокуратури ОСОБА_5 , про тимчасовий доступ до речей і документів, -

В С Т А Н О В И В :

Слідча СВ Тернопільського ВП ГУ НП в Тернопільській області ОСОБА_4 за погодженням із прокурором Тернопільської місцевої прокуратури ОСОБА_6 звернулася до суду в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019210010000615 від 26 лютого 2019 року, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, із клопотанням про тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора телекомунікацій рухомого (мобільного) зв`язку ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за адресою: АДРЕСА_1 по номеру мобільного телефону НОМЕР_1 з 00 год. 00 хв. 26.02.2019 року по 23 год. 00 хв. 27.02.2019 року.

Представник ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » в судове засідання не з`явився, хоча про день та час розгляду клопотання повідомлявся судом належним чином. Відповідно до ч.4 ст.163 КПК України, слідчий суддя вважає, що неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.

В судовому засіданні слідча клопотання підтримала та просить його задовольнити.

Заслухавши слідчу, вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 26.02.2019 року близько 13:40 год. невідома особа, в телефонному режимі, представившись працівником « ІНФОРМАЦІЯ_2 », шахрайським способом, шляхом обману заволоділа грошовими коштами на суму 29000 грн., чим завдала майнову шкоду ОСОБА_7 на вищевказану суму.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення заволодіння чужим майном шляхом обману, тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.190 КК України.

За даним фактом 27 лютого 2019 року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12019210010000615 та розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

З метою встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, а також для отримання доказів, виникає необхідність у доступі до інформації, яка перебуває у володінні оператора рухомого (мобільного) зв`язку ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », а саме: роздруківки вихідних дзвінків із номеру телефону НОМЕР_1 , які здійснювалися в період з 00 год. 00 хв. 26.02.2019 року по 23 год. 00 хв. 27.02.2019 року, а також встановлення місця звідки здійснювався дзвінок та даних осіб, на яких зареєстрований номер телефону.

Відповідно до п. п. 1,2 ч.5, ч.6 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Враховуючи наведене, а також те, що інформація про рух коштів, яка перебуває у володінні ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за адресою АДРЕСА_1 , містить банківську таємницю, має суттєве значення для встановлення важливих обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні та може бути використана як доказ при доведенні обставин кримінального провадження, приймаючи до уваги неможливість отримати зазначені відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, слідчий суддя

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання слідчої СВ Тернопільського ВП ГУ НП в Тернопільській області ОСОБА_4 , погоджене прокурором Тернопільської місцевої прокуратури ОСОБА_5 , про тимчасовий доступ до речей і документів задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ Тернопільського ВІ І ГУНН в Тернопільській області ОСОБА_4 , слідчому ОСОБА_8 , старшому слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНН в Тернопільській області ОСОБА_9 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУН11 в Тернопільській області ОСОБА_3 , слідчому СВ Тернопільського ВИ ГУНИ в Тернопільській області ОСОБА_10 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУІІ1І в Тернопільській ОСОБА_11 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_12 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_13 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_14 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_15 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_16 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_17 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_18 , слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_19 на тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора телекомунікацій рухомого (мобільного) зв`язку зв`язку ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за адресою: АДРЕСА_1 по номеру мобільного телефону НОМЕР_1 з 00 год. 00 хв. 26.02.2019 року по 23 год. 00 хв. 27.02.2019 року, а саме:

-адреса розташування базової станції;

-тип з`єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

-дата, час та тривалість з`єднання;

-ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А) (абонентський, серійний, ІМSI номери сім-картки, ІМЕІ);

-ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв`язку (абонент Б), з`єднання нульової тривалості, за наявності контрактної угоди надати відомості про абонента,

з можливістю вилучити вищезазначену інформацію, відкопіювавши її на електронний носій.

Строк дії ухвали встановити протягом одного місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1

СудТернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення03.03.2020
Оприлюднено06.02.2023
Номер документу88041813
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —607/1810/20

Ухвала від 07.04.2020

Кримінальне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Дзюбич В. Л.

Ухвала від 03.03.2020

Кримінальне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Дзюбич В. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні