КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
16 березня 2020 року м. Київ № 320/2388/20
Суддя Київського окружного адміністративного суду Брагіна О.Є., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до управління соціального захисту населення Кагарлицької районної державної адміністрації про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,
у с т а н о в и в:
до суду звернувся ОСОБА_1 з вимогами про визнання дій УСЗН Кагарлицької райдержадміністрації щодо відмови у видачі йому посвідчення інваліда війни протиправними та зобов`язання відповідача встановити статус інваліда війни та видати відповідне посвідчення як особі, яка була залучена до складу формувань Цивільної оборони та стала особою з інвалідністю внаслідок захворювань, пов`язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи відповідно до п.9 ч.2 ст. 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
Відповідно до ч. 1 ст. 171 КАС України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи: 1) подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; 2) має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником); 3) відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; 4) належить позовну заяву розглядати за правилами адміністративного судочинства і чи подано позовну заяву з дотриманням правил підсудності; 5) позов подано у строк, установлений законом (якщо позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); 6) немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
За результатом розгляду поданих документів, суд приходить до висновку про їх невідповідність положенням ст.ст. 160, 161 КАС України.
Згідно із ч.ч. 1, 2 ст. 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Недоліки позовної заяви повинні бути усунені шляхом подання суду позовної заяви із зазначенням у ній: адреси електронної пошти сторін; підстав та обставин залучення позивача до складу формувань ЦО у період з 15.06.1986 по 24.06.1986, в тому числі з посиланням та наданням доказів, якими підтверджена ці обставини, зокрема, але не виключно надання розпорядження, виданого відповідними підрозділами Цивільної оборони Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій про залучення підприємства, у якому працював ОСОБА_1 до складу ЦО в період аварії на ЧАЕС; зазначення у позовній заяві розміру заробітної плати, яка була одержана заявником у період перебування у складі ЦО та представлення суду документів, якими супроводжувалось її нарахування та виплата; Витягу із Державного реєстру застрахованої особи, який ведеться Пенсійним фондом ; викладення переліку робіт та місця їх виконання в період знаходження в зоні відчуження; зазначення підставі для видачі т.в.о. начальника ОРП УГСО при ГУ МВС у Київській області маршрутного листа про перебування позивача у 30 кілометровій зоні у період з 15.06.по 24.06.1986 та надання копії маршрутного листа за цей період або зазначення оригіналу його місця знаходження; обґрунтування порушення прав та інтересів позивача вчиненими відповідачем діями із розкриттям змісту порушених прав.
Керуючись ст.ст. 161, 169, 171, 243 КАС України, суд -
у х в а л и в:
позовну заяву ОСОБА_1 до управління соціального захисту населення Кагарлицької районної державної адміністрації про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії, - залишити без руху.
Встановити позивачеві десятиденний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня отримання копії даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду .
Суддя Брагіна О.Є.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2020 |
Оприлюднено | 16.03.2020 |
Номер документу | 88203204 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Брагіна О.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні