Рішення
від 23.03.2020 по справі 425/2523/19
РУБІЖАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.03.2020 року Провадження №2/425/22/20

Справа №425/2523/19

м.Рубіжне Луганської області

Рубіжанський міський суд Луганської області у складі:

головуючого судді - Москаленко В.В.,

за участю секретаря судового засідання - Окрошко О.О.,

без участі сторін, розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою Органу опіки та піклування виконавчого комітету Рубіжанської міської ради Луганської області в особі служби у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області до ОСОБА_1 , третя особа- ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав,

встановив :

21.11.2019 представник позивача звернувся до Рубіжанського міського суду Луганської області суду з позовом до відповідача про позбавлення батьківських прав.

В обґрунтування позову позивач вказав, що згідно свідоцтва про народження серії НОМЕР_1 , виданого відділом РАЦС Калінінського району Управління РАЦС Уряду Санкт-Петербурга, Росія, батьками малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , вказані: мати - ОСОБА_4 , батько- ОСОБА_1 .

20.03.2015 відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Рубіжанського міського управління юстиції у Луганській області зареєстровано шлюб між ОСОБА_4 та ОСОБА_2 і після державної реєстрації шлюбу ОСОБА_4 присвоєно прізвище - ОСОБА_4 .

ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4 померла.

До служби у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області з заявою-згодою про тимчасове влаштування в його родину пасинка звернувся ОСОБА_2 , на утриманні якого залишилась малолітня дитина від першого шлюбу дружини, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Згідно заяви, батько малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_1 з сином не мешкає з 2007 року, аліменти на його утримання не сплачує, не телефонує та не пише листи, участі у вихованні сина не приймає.

ОСОБА_2 має зі ОСОБА_4 спільну малолітню дитину, сина ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Після смерті ОСОБА_4 , малолітні ОСОБА_3 та ОСОБА_7 проживають разом зі ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_1 . Відповідно до акту обстеження житлово-побутових умов проживання родини ОСОБА_2 від 17.05.2018, умови проживання в квартирі відповідають усім нормам, родина забезпечена усім необхідним.

Відповідно до постанови про розрахунок заборгованості по аліментам від 24.11.2011, боржник і батько дитини- ОСОБА_1 , проживає по АДРЕСА_2 і станом на 31.10.2011 мав заборгованість по сплаті аліментів у розмірі 254119 рублів.

Службою у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області проведені усі можливі дії для з,ясування позиції батька щодо подальшої долі сина, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , але відповідно відповіді Органу опіки та піклування Місцевої адміністрації Муніципальної освіти Муніципального округу, при виході спеціалістів за вказаною адресою в м. Санкт-Петербург, двері ніхто не відчинив, за залишеними для нього контактами ОСОБА_1 зі спеціалістам не зв,язався, а тому відібрати пояснення у нього не виявилось можливим. Крім того, на даний час Службою у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області не отримано відповіді на запит і з місця роботи відповідача у м. Санкт-Петербург Росія, який працює в ТОВ Фірма А , що знаходиться у м. Санкт-Петербург, Росія.

Відповідно листа Рубіжанського ВП ГУНП від 19.11.2018, в ході проведення розшукових заходів про встановлення місцезнаходження ОСОБА_1 був здійснений моніторинг соціальних проектів всесвітньої мережі Інтернет на предмет виявлення його особистих сторінок та акаунтів, в ході якого виявлено соціальну сторінку ОСОБА_1 , яку він регулярно відвідує та на якій вказаний його мобільний номер телефону. На вказаний номер телефону було зроблено дзвінок, на який відповів чоловік, представившись ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , який попросив його не турбувати, від будь-яких пояснень відмовився.

Згідно пояснень бабусі малолітнього ОСОБА_3 - ОСОБА_5 , вона повідомляла ОСОБА_1 про смерть своєї дочки та матері ОСОБА_3 , але він жодного разу не приїхав до сина, матеріально утримувати дитину не допомагає, морально ОСОБА_3 не підтримує, аліментів не сплачує.

Після смерті ОСОБА_4 малолітні ОСОБА_3 та ОСОБА_7 мають право на отримання пенсії по втраті годувальника, але оформити цей вид допомоги неможливо без відповідача, який нічого не зробив для вирішення даного питання, тим самим порушивши права малолітніх.

З письмових пояснень малолітнього ОСОБА_3 щодо своєї долі, участі батька у його житті і подальших планів на майбутнє, які він висловив бажання надати 14.05.2019 вбачається, що він бажає проживати разом з вітчимом ОСОБА_2 , якого називає татом , і рідним братом ОСОБА_7 , оскільки рідного батька він не знає і ніколи не бачив.

Позивач не має інформації про те, що відповідач мешкав та працював на території України, останні місця його проживання та роботи зазначені в постанові про розрахунок заборгованості по аліментам від 24.11.2011 і в постанові про направлення виконавчого документу для виконання за місцем роботи боржника від 24.11.2011.

Просить позбавити ОСОБА_1 батьківських прав відносно малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Залишити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , для проживання, виховання та утримання в родині ОСОБА_2 , який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 . Стягнути з відповідача на утримання ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , через засоби поштового зв,язку за місцем проживання дитини: АДРЕСА_1 , у розмірі ј частини усіх видів заробітку ( доходу) платника аліментів щомісячно, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку та не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня звернення до суду з цією заявою і до досягнення дитиною повноліття.

Ухвалою Рубіжанського міського суду Луганської області від 19.07.2019 прийнято до розгляду цю позовну заяву, відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання.

Ухвалою Рубіжанського міського суду Луганської області від 11.09.2019 закрито підготовче провадження у цій справі та призначено справу до розгляду по суті.

Ухвалою Рубіжанського міського суду Луганської області від 02.10.2020 провадження у справі зупинено, доручено компетентному суду Російської Федерації виконати певні процесуальні дії.

Ухвалою Рубіжанського міського суду Луганської області від 05.03.2020 поновлено провадження в даній цивільній справі та призначено судове засідання з викликом сторін.

У судове засідання представник позивача не з,явився, надав суду заяву, в якій просить справу розглянути в без участі представника позивача, позовні вимоги підтримує, заперечень проти ухвалення заочного рішення не надала ( а.с. 90).

Відповідно документів, які 04.03.2020 надійшли до суду від Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та складені в ході опрацювання судового доручення щодо ОСОБА_1 , відповідач ОСОБА_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_3 , на неодноразові виклики у судові засідання не з,явився з невідомих суду причин, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, шляхом направлення за його адресою телеграм, причини неявки суду не повідомив, а тому Калінінський районний суд м. Санкт-Петербурга Росії повернув судове доручення про вручення документів та проведення окремих процесуальних дій щодо ОСОБА_1 у зв,язку з невиконанням до Рубіжанського міського суду Луганської області ( а.с.78-85).

Третя особа - ОСОБА_2 у судове засідання не з,явився, надав суду заяву, в якій просить справу розглянути в його відсутність, позовні вимоги вважає обґрунтованими, позов підтримує в повному обсязі ( а.с.91).

Згідно ч.2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до ч. 3 ст. 13 ЦПК України учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Відповідно до ч. 11 ст. 128 ЦПК України, відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, а також заінтересована особа у справах про видачу обмежувального припису викликаються до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів, а у разі розгляду справи про видачу обмежувального припису - не пізніше 24 годин до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Відповідно до ч. 10 ст. 130 ЦПК України, якщо місцеперебування відповідача невідоме, суд розглядає справу після надходження до суду відомостей щодо його виклику до суду в порядку, визначеному цим Кодексом

Згідно ч.3 ст. 131 ЦПК України, учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з`явилися в судове засідання без поважних причин.

Враховуючи неявку в судове засідання належним чином повідомленого відповідача, відсутність заяви про розгляд справи без його участі, відсутність заперечень представника позивача проти ухвалення заочного рішення, суд дійшов висновку розглянути справу у відсутності відповідача та ухвалити заочне рішення по даній справі в порядку ст.ст. 280, 281 ЦПК України.

Оскільки сторони не скористалися правом брати участь у судовому засіданні, суд розглядає цивільну справу за наявними у справі матеріалами.

Суд, розглянувши цивільну справу в межах заявлених позовних вимог, об`єктивно оцінивши докази, які містяться в матеріалах справи дійшов наступного.

Як зазначено в п. 16 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 30.03.07 № 3 Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав ухилення батьків від виконання своїх обов`язків має місце, коли вони, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не спілкуються з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення; не надають дитині доступу до культурних та інших духовних цінностей; не сприяють засвоєнню нею загальновизнаних норм моралі; не виявляють інтересу до її внутрішнього світу; не створюють умов для отримання нею освіти.

Декларація прав дитини, проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 20.11.59., як принципове положення визначила, що дитина повинна зростати в умовах турботи.

Відповідно до ст. 18 Конвенції про права дитини, батьки несуть основну відповідальність за виховання дитини. Інтереси дитини є предметом їх основного піклування.

Відповідно до ст. 164 Сімейного кодексу України мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров`я без поважної причини і протягом шести місяців не виявили щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов`язків по вихованню дитини;

3) жорстоко поводяться з дитиною;

4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;

5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;

6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.

Судом встановлено, що відповідач є батьком малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що підтверджується свідоцтвом про народження серії НОМЕР_1 , виданим 14.03.2006 Відділом РАЦС Калінінградського району Управління РАЦС Уряду Санкт-Петербурга ( а.с.8). Зі свідоцтва про народження вбачається, що батьками ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , вказані: мати - ОСОБА_4 , батько- ОСОБА_1

Відповідно до свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_2 , виданого 20.03.2015 відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Рубіжанського міського управління юстиції у Луганській області, ОСОБА_2 уклав шлюб з ОСОБА_4 і після реєстрації шлюбу прізвище дружини змінено на ОСОБА_4 ( а.с.11).

ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4 померла ( копія свідоцтва про смерть- а.с.12).

Згідно заяви від 17.05.2018 ОСОБА_2 , який є батьком ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , бажає щоб ОСОБА_3 проживав з ним та ОСОБА_7 , і дає свою згоду на тимчасове влаштування в його сім, ю ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , оскільки мати малолітнього ОСОБА_3 померла, а свого батька ОСОБА_1 , який є громадянином Російської Федерації і проживає на території Росії, ОСОБА_3 не знає. ОСОБА_2 він називає своїм батьком ( а.с.13).

Відповідно довідки про склад сім,ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб від 22.05.2019, за адресою: АДРЕСА_4 , зареєстровані ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 як наймач, ОСОБА_6 - дядько, ОСОБА_8 - дідусь, ОСОБА_9 - бабуся, ОСОБА_10 - двоюрідна сестра ( а.с.33).

З актів контрольного обстеження житлово- побутових умов від 17.05.2018, 29.11.2018 та 28.05.2019 вбачається, що за адресою:

АДРЕСА_1 проживають: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ( син ОСОБА_2 ), ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ( пасинок ОСОБА_2 , рідний брат ОСОБА_7 ). Умови проживання в квартирі відповідають нормам. Родина забезпечена усім необхідним для проживання та розвитку дітей. Проблемні питання сім,ї вказані: оформлення пенсії за втратою годувальника; пошук батька ОСОБА_3- ОСОБА_1 ( а.с.14,22,34). Вказане житлове приміщення належить матері ОСОБА_2 - ОСОБА_4 (копія свідоцтва про право на спадщину за законом- а.с.15).

З постанови про розрахунок заборгованості по аліментам від 24.11.2011 та постанови про направлення копії виконавчого документу для виконання за місцем роботи боржника від 24.11.2011, постановлених судовим приставом- виконавцем Калінінського районного відділу судових приставів Управління Федеральної служби судових приставів по Санкт-Петербургу вбачається, що боржник ОСОБА_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_3 , працює в ТОВ Фірма А , має заборгованість по аліментам перед ОСОБА_4 на утримання неповнолітньої дитини, станом на ІНФОРМАЦІЯ_6 у розмірі 254119,40 руб. ( а.с.16,17).

Відповідно листа в.о. глави Місцевої адміністрації Муніціпальної освіти муніципального округу від 13.09.2018 №549/оп, спеціалістами відділу були проведені багаторазові виходи за адресою: АДРЕСА_2 , але двері ніхто не відчинив. За залишеними повідомленнями, зі спеціалістом відділу опіки та піклування не зв,язались. Отримати пояснення у ОСОБА_1 не виявилося можливим ( а.с.18).

Згідно відомостей Рубіжанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області від 29.11.2018 №15619/111/36-2018, в ході проведення розшукових заходів про встановлення місцезнаходження ОСОБА_1 був здійснений моніторинг соціальних проектів всесвітньої мережі Інтернет на предмет виявлення його особистих сторінок та акаунтів, в ході якого виявлено соціальну сторінку ОСОБА_1 , яку він регулярно відвідує та на якій вказаний його мобільний номер телефону. На вказаний номер телефону було зроблено дзвінок, на який відповів чоловік, представившись ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , який попросив його не турбувати, від будь-яких пояснень відмовився (а.с.21).

Відповідно до пояснень ОСОБА_5 , яка є бабусею малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , після смерті матері дитини, його батько- ОСОБА_1 жодного разу до сина не приїжджав, матеріально не утримує, морально не підтримує ( а.с.23).

З пояснень ОСОБА_2 від 07.03.2019 вбачається, що він просить вирішити питання про позбавлення батьківських прав ОСОБА_1 відносно ОСОБА_3 , оскільки батько дитини проживає в Російській Федерації і дитиною не цікавиться ( а.с.24).

Згідно довідки від 13.05.2019 №86, виданої Рубіжанською загальноосвітньою школою І-ІІІ степенів №4 Рубіжанської міської ради Луганської області, ОСОБА_3 навчається в 6 класі цієї школи ( а.с.28).

З пояснень від 14.05.2019 неповнолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 вбачається, що він бажає проживати зі своїм батьком, ОСОБА_2 і братом ОСОБА_7 . ОСОБА_1 він не знає ( а.с.30).

Згідно відомостей КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Рубіжанської міської ради Луганської області від 17.05.2019 №01-26-137, ОСОБА_2 свої обов,язки щодо виховання, утримання та догляду за своїм сином ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з яким вони мешкають за

адресою: АДРЕСА_1 , виконує та дотримується рекомендацій медичних працівників по лікуванню та догляду за дитиною. Супроводжує сина при відвідуванні дитячої поліклініки, своєчасне щеплення виконує в повному обсязі ( а.с.31).

Згідно довідки від 13.05.2019 №217-205, ОСОБА_2 дійсно працює на ТОВ Науково-виробниче підприємство Зоря на посаді слюсаря-ремонтника з ремонту гарячих котлів ( котельна ділянка) 5 розряду у теплосиловому цеху ( а.с.32).

З висновку від 16.04.2019 №396 вбачається, що служба у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області вважає за можливе та доцільне позбавити батьківських прав ОСОБА_1 відносно малолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що відповідає інтересам дитини ( а.с.25-26).

З урахуванням наведеного, судом встановлено, що відповідач дійсно систематично не виконує своїх батьківських обов,язків, хоча має змогу це робити, а тому позовні вимоги в частині позбавлення батьківських прав та влаштування малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , для проживання, виховання та утримання в родину ОСОБА_2 , підлягають задоволенню.

Щодо вимоги позивача про стягнення аліментів на утримання дитини суд зазначає наступне.

За правилами ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов`язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Частиною 3 ст. 181 СК України визначено, що рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина. Спосіб стягнення аліментів, визначений рішенням суду, змінюється за рішенням суду за позовом одержувача аліментів.

Відповідно до ч. 2 ст. 166 СК України особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов`язку щодо утримання дитини.

Згідно ст. 245 СК України якщо дитина постійно проживає у закладі охорони здоров`я, навчальному або іншому дитячому закладі, функції опікуна та піклувальника щодо неї покладаються на адміністрацію цих закладів.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 СК України влаштування дитини до закладу охорони здоров`я, навчальному або іншому дитячому закладу, не припиняє права дитини на аліменти, пенсії, інші соціальні виплати, а також на відшкодування шкоди у зв`язку з втратою годувальника.

Згідно ч. 2-4 ст. 193 СК України якщо батьки не беруть участі в утриманні дитини, влаштованої до державного або комунального закладу охорони здоров`я, навчального або іншого закладу, аліменти на дитину можуть бути стягнуті з них на загальних підставах. За рішенням суду аліменти можуть перераховуватися на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України. На особистий рахунок дитини перераховуються також державні пенсії, інші види допомоги та відшкодування шкоди у зв`язку з втратою годувальника.

Оскільки, на час розгляду справи, судом не визначена особа, яка буде опікуном малолітнього після позбавлення відповідача батьківських прав, а також враховуючи, що позивачем не надано особистого рахунку дитини відкритого у відділенні Державного ощадного банку України, суд позбавлений можливості стягнути аліменти на утримання дитини. Отже в частині позовних вимог щодо стягнення з відповідача аліментів на утримання малолітньої дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , суд дійшов висновку відмовити позивачу.

За таких обставин, з урахуванням усіх представлених сторонами доказів, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Органу опіки та піклування виконавчого комітету Рубіжанської міської ради Луганської області в особі служби у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області підлягають частковому задоволенню .

Відповідно до ст.141 ЦПК України, підлягає стягненню з відповідача на користь держави Україна судовий збір.

На підставі викладеного, керуючись Декларацією прав дитини, Генеральної Асамблеї ООН від 20.11.59, Конвенцією Організації Об`єднаних Націй про права дитини від 20.11.1989 року, ратифіковану Постановою Верховної Ради Української РСР від 27 лютого 1991 року № 7К9-Х1І Про ратифікацію Конвенції про права дитини , Європейською конвенцією про здійснення прав дітей від 8 вересня 1995 року, ратифіковану Україною відповідно до Закону України Про ратифікацію Європейської конвенції про здійснення прав дітей N 69-У від 03.08.2006 року, ст.ст. 164 ,181 СК України , ст.ст. 141, 247, 258,259,263-265,280-283 ЦПК України , суд,

ухвалив :

Позовну заяву Органу опіки та піклування виконавчого комітету Рубіжанської міської ради Луганської області в особі служби у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області до ОСОБА_1 , третя особа- ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав - задовольнити частково.

Позбавити ОСОБА_1 батьківських прав по відношенню до малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Залишити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , для проживання, виховання та утримання в родині ОСОБА_2 , який мешкає за адресою: АДРЕСА_5 .

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави Україна судовий збір у розмірі 840 ( вісімсот сорок) гривень 80 копійок.

У задоволенні позовних вимог про стягнення аліментів - відмовити.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення до Луганського апеляційного суду через Рубіжанський міський суд Луганської області , або безпосередньо до Луганського апеляційного суду.

Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд, якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Позивач - Орган опіки та піклування виконавчого комітету Рубіжанської міської ради Луганської області в особі служби у справах дітей Рубіжанської міської ради Луганської області, місцезнаходження: пл. Володимирська,2, м. Рубіжне, Луганська область, 93011, ЄДРПОУ 34641606.

Відповідач - ОСОБА_1 , адреса проживання: АДРЕСА_6 , надати реєстраційний номер облікової картки вказаної фізичної особи не має можливості з причини неможливості однозначно ідентифікувати.

Третя особа - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_3 , зареєстрований за адресою:

АДРЕСА_7 ; проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

Суддя В.В.Москаленко

СудРубіжанський міський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення23.03.2020
Оприлюднено24.03.2020
Номер документу88364339
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —425/2523/19

Ухвала від 22.04.2020

Цивільне

Рубіжанський міський суд Луганської області

Москаленко В. В.

Рішення від 23.03.2020

Цивільне

Рубіжанський міський суд Луганської області

Москаленко В. В.

Ухвала від 05.03.2020

Цивільне

Рубіжанський міський суд Луганської області

Москаленко В. В.

Ухвала від 02.10.2019

Цивільне

Рубіжанський міський суд Луганської області

Москаленко В. В.

Ухвала від 11.09.2019

Цивільне

Рубіжанський міський суд Луганської області

Москаленко В. В.

Ухвала від 19.07.2019

Цивільне

Рубіжанський міський суд Луганської області

Москаленко В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні