Дата документу 27.03.2020 Справа № 2-а-651/11
Провадження № 2-аво/554/3/2020
У Х В А Л А
Іменем України
(про виправлення описки)
27 березня 2020 року Октябрський районний суду м. Полтави у складі:
головуючого - судді Троцької А.І.
розглянувши в порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України Октябрського району про визнання причин пропущеного строку для звернення до суду поважними, поновлення пропущеного строку, визнання дій відповідача протиправними та зобов`язання суб`єкта владних повноважень нарахувати і виплатити недоплачену 30% надбавку до пенсі як дитині війни,-
В С Т А Н О В И В:
Постановою Октябрського районного суду м. Полтави від 09 березня 2011 року позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України Октябрського району про визнання причин пропущеного строку для звернення до суду поважними, поновлення пропущеного строку, визнання дій відповідача протиправними та зобов`язання суб`єкта владних повноважень нарахувати і виплатити недоплачену 30% надбавку до пенсі як дитині війни - задоволено.
27 лютого 2020 року до суду надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові суду, оскільки в резолютивній частині поставнови не вірно зазначено його прізвище, ім`я, по батькові та період виплат, вказано ОСОБА_2 за період 01 липня 2009 року по 31 грудня 2009 року , в той час коли вірним є ОСОБА_1 за період 01 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року .
В судове засідання сторони не з`явились.
Згідно ч. 4 ст. 229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, дослідивши матеріали справи прийшов до наступного висновку.
Відповідно до ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Враховуючи вищевикладене суд приходить до висновку про необхідність виправлення опски.
Керуючись ст. 253 КАС України, суд,-
У Х В А Л И В :
Виправити описку, допущену в постанові Октябрського районного суду м. Полтави від 09 березня 2011 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України Октябрського району про визнання причин пропущеного строку для звернення до суду поважними, поновлення пропущеного строку, визнання дій відповідача протиправними та зобов`язання суб`єкта владних повноважень нарахувати і виплатити недоплачену 30% надбавку до пенсі як дитині війни .
Викласти другий та третій абзаци резолютивної частини постанови в такій редакції:
Визнати бездіяльність Управління Пенсійного фонду України Октябрського району щодо ненарахування підвищення до пенсії ОСОБА_1 , у відповідності до ст. 6 Закону України Про соціальний статус дітей війни , у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, встановленому ст.28 Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування за період з 01 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року, з 01 січня 2010 року по 31 грудня 2010 року протиправною.
Зобов`язати Управління Пенсійного фонду України Октябрського району здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 з підвищенням її на 30% мінімальної пенсії за віком з розміру, встановленого ч.1 ст.28 Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування , та провести відповідні виплати за період з 01 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року, з 01 січня 2010 року по 31 грудня 2010 року. .
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається до Харківського апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Октябрського районного
суду м. Полтави А.І.Троцька
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2020 |
Оприлюднено | 03.04.2020 |
Номер документу | 88531421 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Октябрський районний суд м.Полтави
Троцька А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні