СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
"07" квітня 2020 р. Справа № 480/2776/19
Сумський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді А.Б. Діска, розглянувши справу за адміністративним позовом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області до ОСОБА_1 про стягнення платежів, що підлягають капіталізації,-
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 23.10.2019 відмовлено в задоволенні адміністративного позову Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області до ОСОБА_1 про стягнення платежів, що підлягають капіталізації, у розмірі 753479,50 грн.
Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 21.01.2020 апеляційну скаргу Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області задоволено, рішення Сумського окружного адміністративного суду від 23.10.2019 року по справі № 480/2776/19 скасовано.
Прийнято постанову, якою адміністративний позов Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області задоволено.
Стягнуто з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 ) на користь Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області (отримувач: Охтирське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, р/р НОМЕР_2 в ДКУ, МФО 899998, код. ЄДРПОУ 41414902) суму платежів, що підлягають капіталізації, у розмірі 753 459 (сімсот п`ятдесят три тисячі чотириста сімдесят дев`ять) грн. 50 коп.
03.03.2020 судом виданий виконавчий лист.
13.03.2020 до суду надійшла заява Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області про виправлення помилки у виконавчому листі, вказавши дату народження ОСОБА_1 та вірно строк пред`явлення виконавчого документа до виконання до 22.04.2023.
Відповідно до ч. 2 ст. 374 КАС України суд розглядає заяву про виправлення помилки у виконавчому листі в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви.
Представники сторін у судове засідання не з`явились. Представник відповідача належним чином повідомлений про час та місце розгляду заяви.
Від позивача надійшла заява про відкладення розгляду справи, яка не містить підпису заявника, що підтверджено також актом №143/20 від 06.04.2020. У заяві позивач зазначив, що з телефонної орозмови йому стало відомо про призначення судового засідання на 07.04.2020, однак час засідання йому не повідомлено.
Суд зазначає, що відповідно до ч.1 ст.166 КАС України при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування тощо щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань.
Процедурні питання, пов`язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал (ч. 2 ст. 241 КАС України).
У зв`язку з тим, що Кодекс адміністратвиного судочинства України не містить чіткої норми щодо необхідності підписання стороною клопотання, суд вважає за необхідне застосувати аналогію закону, тобто застосувати норму, яка регулює подібні за змістом відносини, а саме п.3 ч.4 ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України, яким передбачено, що позовна заява повертається позивачеві, якщо позов подано особою, яка не має адміністративної процесуальної дієздатності, не підписано або підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано.
Оскільки клопотання про відкладення розгляду справи, подане до суду 06.04.2020, не містить підпису ОСОБА_1 , то суд не приймає до розгляду такого клопотання та повертає його заявнику.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 229 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд зазначає, що у суду відсутні докази підтвердження належного повідомлення ОСОБА_1 про час та місце розгляду заяви про виправлення помилки у виконавчому листі.
Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 205 КАС України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у зв`язку з неявкою в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Враховуючи викладені обставини, суд вважає за необхідне відкласти розгляд заяви Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області про виправлення помилки у виконавчому листі.
Керуючись ст.ст. 204, 229, 248, 374 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про перенесення судового засідання на іншу дату - повернути заявнику без розгляду.
Відкласти розгляд заяви Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області про виправлення помилки у виконавчому листі по справі №480/2776/19 на 21 квітня 2020 року о 12:00 год., який відбудеться у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду за адресою: м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 159, каб. № 102.
Копію даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили в момент постановлення і оскарженню не підлягає.
Суддя А.Б. Діска
Суд | Сумський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.04.2020 |
Оприлюднено | 08.04.2020 |
Номер документу | 88619495 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сумський окружний адміністративний суд
А.Б. Діска
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні