Справа № 548/2294/19
Провадження № 2/539/436/2020
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 квітня 2020 року Лубенський міськрайонний суд
Полтавської області
в складі: головуючого судді - Іващенка Ю. А.
при секретарі Павличенко О.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Лубни Полтавської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Новооріхівської сільської ради Лубенського району Полтавської області про встановлення факту належності спадкового майна та визнання права власності на майно в порядку спадкування,
В С Т А Н О В И В :
Враховуючи складність справи у викладенні рішення суду в повному обсязі, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частини рішення.
Керуючись ст.ст. 12, 13, 81, 247, 259, 263-265, 268 ЦПК України,
В И Р І Ш И В:
Позов ОСОБА_1 задовольнити частково.
Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання с. Пристань, Хорольського району, Полтавської області, зареєстрованого за адресою АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 , право власності в порядку спадкування після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 , на земельну ділянку площею 2,74 га., з цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Новооріхівської сільської ради Лубенського району Полтавської області, кадастровий номер 5322885200:02:003:0117, що належала померлому згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯГ №343447.
В задоволенні іншої частини позовних вимог відмовити.
Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до пп.15.5 п.15 розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Лубенський міськрайонний суд Полтавської області.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Лубенського
міськрайонного суду Ю.А. Іващенко
Суд | Лубенський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2020 |
Оприлюднено | 29.04.2020 |
Номер документу | 88962407 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Іващенко Ю. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні