Справа № 243/3733/20
Провадження № 2-о/243/556/2020
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 квітня 2020 року суддя Слов`янського міськрайонного суду Донецької області В.І. Старовецький розглянувши заяву ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи Миколаївської міської ради про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем,
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшла заява ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи Миколаївської міської ради про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем.
Однак провадження по справі не може бути відкрито, оскільки заява не відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 177 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Відповідно до ч. 1 ст. 95 ЦПК України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору.
Частиною 2 цієї статті визначено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством (ч. 4 ст. 95 ЦПК України).
Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення (ч. 5 ст. 95 ЦПК України).
Порядок засвідчення копій документів визначено п. 5.27 Національного стандарту України, затвердженого Державним комітетом з питань технічного регулювання та споживчої політики від 07 квітня 2003 року № 55 ДСТУ 4163-2003 , - Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів .
За вищевказаним нормативно-правовим актом, відмітка про засвідчення копії документа складається:
- зі слів Згідно з оригіналом ,
- назви посади,
- особистого підпису особи, яка засвідчує копію,
- її ініціалів та прізвища,
- дати засвідчення копії.
Із матеріалів справи вбачається, що копії письмових доказів, що долучені до даної заяви для суду належним чином не засвідчено, лише деякі документи містять відмітку про засвідчення копії.
Відповідно до ч. 1-3 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Таким чином, суд приходить до висновку, що дану заяву слід залишити без руху із наданням заявнику строку для усунення вищевказаних недоліків.
Керуючись вимогами ст.ст. 177, 185 ЦПК України, суддя -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи Миколаївської міської ради про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем - залишити без руху, надавши заявнику строк для усунення вищезазначених недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання заявником ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Cуддя
Слов`янського міськрайонного суду В.І.Старовецький
Суд | Слов'янський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 30.04.2020 |
Оприлюднено | 05.05.2020 |
Номер документу | 89046580 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Старовецький В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні