ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

з питання прийняття позовної заяви та відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі

13 травня 2020 р. Справа № 520/5869/2020

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Зінченко А.В., розглянувши питання наявності правових підстав для прийняття до розгляду позову Заступника керівника Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області в інтересах держави (вул. 1 Травня, буд. 63,м. Дергачі,Харківська область,62300, до Валківської міської ради Валківського району Харківської області (вул. Харківська, буд. 16,м. Валки,Валківський район, Харківська область,63002, код ЄДРПОУ04058657) , Відділу освіти, молоді та спорту Валківської районної державної адміністрації (вул. Харківська, буд. 7,м. Валки,Валківський район, Харківська область,63002, код ЄДРПОУ02146392) , за участі третьої особи: Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Валківської міської ради Валківського району Харківської області , 64054, Харківська область, Валківський район, м.Валки, вул.Торгова,5, код ЄДРПОУ 25462842, про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Прокурор звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив суд визнати протиправною бездіяльність Валківської міської ради Валківського району Харківської області щодо не вжиття заходів з організації та контролю діяльності Валківським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) Веселка Валківської міської ради Валківського району Харківської області з оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, якою користується заклад та зобов`язати Валківську міську раду Валківського району Харківської області вжити заходів щодо організації оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку за адресою: Харківська область, Валківський район, м. Валки, вул. Торгова, 5, яка використовується для обслуговування Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Веселка Валківської міської ради Валківського району Харківської області та визнати протиправною бездіяльність відділу освіти, молоді та спорту Валківської районної державної адміністрації щодо не вжиття заходів з організації та контролю діяльності Валківським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) Веселка Валківської міської ради Валківського району Харківської області з оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, якою користується заклад та зобов`язати відділ освіти, молоді та спорту Валківської районної державної адміністрації вжити заходів щодо організації оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку за адресою: Харківська область, Валківський район, м. Валки, вул. Торгова, 5, яка використовується для обслуговування Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Веселка Валківської міської ради Валківського району Харківської області.

Поданий адміністративний позов відповідає вимогам ст. ст. 160, 161 КАС України.

Справа підсудна Харківському окружному адміністративному суду.

Відповідно до ч. 2 ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що справи, визначені частиною першою цієї статті, суд розглядає у строк не більше шестидесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Частиною 3 ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що у справах, визначених частиною першою цієї статті, заявами по суті справи є позов та відзив.

Виходячи з положень ст. ст. 171, 257 КАС України, оскільки справа належить до справ незначної складності, позовну заяву належить розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.

Керуючись приписами ст. ст. 12, 171, 257 - 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В :

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Заступника керівника Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області в інтересах держави (вул. 1 Травня, буд. 63,м. Дергачі,Харківська область,62300, до Валківської міської ради Валківського району Харківської області (вул. Харківська, буд. 16,м. Валки,Валківський район, Харківська область,63002, код ЄДРПОУ04058657) , Відділу освіти, молоді та спорту Валківської районної державної адміністрації (вул. Харківська, буд. 7,м. Валки,Валківський район, Харківська область,63002, код ЄДРПОУ02146392) , за участі третьої особи: Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Валківської міської ради Валківського району Харківської області , 64054, Харківська область, Валківський район, м.Валки, вул.Торгова,5, код ЄДРПОУ 25462842, про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії.

2. Призначити розгляд справи в порядку спрощеного провадження .

3. Розгляд і вирішення справи здійснювати одноособовим складом суду під голованням судді Зінченко А.В.

4. Роз`яснити учасникам справи, що справа буде розглянута у порядку спрощеного провадження протягом розумного строку, але не більше шестидесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

5. Копії даної ухвали направити учасникам справи.

6. Роз`яснити учасникам справи про наявність у них процесуальних прав і обов`язків, що передбачені ст. ст. 44, 47 Кодексу адміністративного судочинства України.

7. Ухвала в частині відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі безпосередньо до Харківського апеляційного адміністративного суду апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали.

В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Зінченко А.В.

Дата ухвалення рішення 13.05.2020
Зареєстровано 14.05.2020
Оприлюднено 15.05.2020

Судовий реєстр по справі 520/5869/2020

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 11.08.2020 Харківський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 13.05.2020 Харківський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону