Справа №583/609/19 Головуючий у суді у 1 інстанції - Ковальова О. О. Номер провадження 22-ц/816/1272/20 Суддя-доповідач - Криворотенко В. І. Категорія - 16
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
14 травня 2020 року м.Суми
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Криворотенка В. І. (суддя-доповідач) , Кононенко О. Ю. , Ткачук С. С.
розглянувши апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - адвоката Собини Павла Миколайовича
на рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 13 березня 2020 року
в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Охтирської міської ради про часткове скасування рішення Охтирської міської ради п`ятого скликання від 25 грудня 2008 року № 657-МР Про викуп земельної ділянки для несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності ,
В С Т А Н О В И В:
Форма і зміст апеляційної скарги відповідають вимогам ст. 356 ЦПК України.
Апеляційна скарга подана особою, яка має право на оскарження рішення суду та в строк, встановлений ст. 354 ЦПК України.
Судовий збір сплачено.
До апеляційної скарги додано її копії відповідно до кількості учасників справи.
Враховуючи, що суддя - доповідач по справі перебував на лікарняному з 04 травня 2020 року по 13 травня 2020 року включно, питання про відкриття апеляційного провадження у справі та призначення її до розгляду в суді апеляційної інстанції вирішується в перший робочий день після лікарняного.
На підставі наведеного, керуючись ст. 359 ЦПК України, апеляційний суд
У Х В А Л И В:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Собини Павла Миколайовича на рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 13 березня 2020 року.
Копію апеляційної скарги надіслати учасникам справи: відповідачам: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Охтирській міській раді(а.с. 108).
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати: позивачу - ОСОБА_1 , представнику позивача - адвокату Собині Павлу Миколайовичу, відповідачам: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Охтирській міській раді (а.с. 108).
Встановити строк для надання відзиву на апеляційну скаргу у письмовій формі - протягом семи днів із дня отримання ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі.
Відповідно до ст. 360 ЦПК України відзив на апеляційну скаргу має містити:
1) найменування суду апеляційної інстанції;
2) ім`я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв`язку, адресу електронної пошти, за наявності;
3) обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги;
4) у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу;
5) перелік матеріалів, що додаються.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Головуючий - В.І. Криворотенко
Судді: О.Ю. Кононенко
С.С. Ткачук
Суд | Сумський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.05.2020 |
Оприлюднено | 15.05.2020 |
Номер документу | 89238955 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сумський апеляційний суд
Криворотенко В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні