СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2/759/3800/20
ун. № 759/6943/20
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 травня 2020 року суддя Святошинського районного суду міста Києва Шум Л.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним договору позики, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 в квітні 2020 р. звернувся до Святошинського районного суду м. Києва із зазначеним позовом до відповідачів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , в якому просить:
-визнати недійсним договір позики від 01.01.2019 р., який укладено між ОСОБА_2 та ОСОБА_3
-витребувати у ОСОБА_2 та ОСОБА_3 договір з оригінальними підписами позики від 01.10.2019, який укладено між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 .
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, 29.04.2020 р. зазначену цивільну справу передано в провадження судді Солом`янського районного суду м. Києва Шум Л.М.
Позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків з огляду на наступне.
Згідно з ч. 1 статті 4 ЦПК України, кожна особа має право у порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати вимогам, викладеним у ст. 175, 176, 177 ЦПК України.
У зв`язку з чим позивачу необхідно привести позовну заяву у відповідність вимог ст. 177 ЦПК України, а саме:
- зазначити спосіб захисту свого права передбачений оспорюваним договором;
- долучити до матеріалів справи докази, які підтверджують вказані обставини (оспорюваний договір позики);
- долучені доказі завірити належним чином;
- зазначити зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів;
- надати докази стосовно заявленої позовної вимоги до кожного з відповідачів, які б підтвердили порушення право позивача;
- вказати відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися;
- відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
У разі не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачці.
Враховуючи викладене вище, вимоги діючого законодавства, суддя приходить до висновку, що позовна заява повинна бути залишена без руху із наданням строку на усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали судді.
Н а підставі викладеного, керуючись ст.ст. 175-177, 185 ЦПК України, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним договору позики - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків на протязі десяти днів з дня отримання ним копії ухвали, шляхом подання нової позовної заяви з урахуванням вимог, викладених в ухвалі.
Роз`яснити, що в разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Шум Л.М.
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2020 |
Оприлюднено | 20.05.2020 |
Номер документу | 89306043 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Шум Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні