Справа № 604/47/20
Провадження № 2-о/604/16/20
У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 травня 2020 року Підволочиський районний суд Тернопільської області
в складі:
головуючого Сташківа Н.Б.
за участю:
секретаря судового засідання Гамана В.Т.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел. Підволочиську цивільну справу за заявою Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про скасування рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою,
ВСТАНОВИВ:
Заявник - представник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області звернувся до суду із заявою, в якій просить скасувати рішення Підволочиського районного суду Тернопільської області від 12 липня 2019 року у справі № 604/449/19 про визнання ОСОБА_2 безвісно відсутнім. У заяві зазначено, що на підставі зазначеного рішення 22 серпня 2019 року ОСОБА_1 звернулася в Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області заявою про призначення пенсії по втраті годувальника на трьох утриманців: ОСОБА_3 , 2002 р.н., ОСОБА_4 , 2005 р.н., ОСОБА_5 , 2012 р.н. Згідно даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування ОСОБА_2 працює з липня 2019 року в ТОВ БІР ФУД СЕРВІС (адреса:м. Кіровоград вул.. кільцева, 63, 25014, код ЄДРПОУ 38858329). Згідно листа ТОВ БІР ФУД СЕРВІС № 1/09 від 16 жовтня 2019 року ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ) був прийнятий на посаду вантажника з 05 липня 2019 року згідно наказу № 36-К від 04 липня 2019 року, звільнений 02 серпня 20196 року згідно наказу № 48-К від 02 серпня 2019 року. На підставі наведеного, просять заяву задовольнити.
Ухвалою судді Підволочиського районного суду від 27 лютого 2020 року прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за заявою Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про скасування рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою, призначено судове засідання у приміщенні Підволочиського районного суду Тернопільської області на 14-10 годин 21 квітня 2020 року.
21 квітня 2020 року судове засідання не відбулося у зв`язку із перебуванням головуючого судді в нарадчій кімнаті по іншій справі.
В судове засідання, призначене на 14 травня 2020 року учасники справи не з`явилися.
Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до наступного висновку.
Згідно із ч.1 ст. 5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.
Відповідно до ст.45 ЦК України якщо фізична особа, яка була визнана безвісно відсутньою, з`явилася або якщо одержано відомості про місце її перебування, суд за місцем її перебування або суд, що постановив рішення про визнання цієї особи безвісно відсутньою, за заявою цієї особи або іншої заінтересованої особи скасовує рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою.
Згідно із ст. 309 ЦПК України у разі одержання заяви про появу фізичної особи, яку було визнано безвісно відсутньою або оголошено померлою, або відомостей про місцеперебування цієї особи суд за місцеперебуванням особи або суд, який ухвалив рішення про визнання особи безвісно відсутньою або оголосив її померлою, призначає справу до слухання за участю цієї особи, заявника та інших заінтересованих осіб і скасовує своє рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою. Заяву може бути подано особою, яку було визнано безвісно відсутньою або оголошено померлою, або іншою заінтересованою особою.
Як убачається з рішення Підволочиського районного суду Тернопільської області від 12 липня 2019 року у справі № 604/449/19 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Лановецьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, про визнання фізичної особи безвісно відсутньою, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , визнано безвісно відсутнім з квітня 2018 року. Рішення ухвалене в складі головуючого судді Сташківа Н.Б., присяжних Негоди М.Д., Семенишин М.В.
У відповідності до листа Тернопільської обласної ради на ім`я начальника територіального управління ДСУ України у Тернопільській області від 17 січня 2020 року № 07-35 у Підволочиському районному суді не сформовано список присяжних у зв`язку із відсутністю заяв про згоду бути присяжними.
Виходячи з вищенаведеного, враховуючи неможливість формування складу суду для судового розгляду вищевказаної цивільної справи, а також враховуючи те, що одним з найбільш територіально наближених до Підволочиського районного суду є Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області, керуючись ч.ч.1, 4 ст. 31,309 Цивільного процесуального кодексу України слід передати справу № 604/47/20 (провадження № 2-о/604/16/20) за заявою Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про скасування рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою на розгляд до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області.
Згідно із ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснювалось.
Керуючись ст.ст. 5, 45, 247, 258, 259, 260, 309, 353 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Передати справу № 604/47/20 (провадження № 2-о/604/16/20) за заявою Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про скасування рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою на розгляд до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області.
Ухвала суду може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Тернопільського Апеляційного суду через Підволочиський районний суд Тернопільської області .
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення зазначених вище строків, або після перегляду ухвали в апеляційному порядку, якщо її не скасовано.
Відповідно до п.3 Розділу ХІІ Прикінцеві положення Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України від 30.03.2020 року № 540-IX, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строк апеляційного оскарження продовжується на строк дії такого карантину.
Суддя
Суд | Підволочиський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 14.05.2020 |
Оприлюднено | 24.05.2020 |
Номер документу | 89396528 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Підволочиський районний суд Тернопільської області
Сташків Н. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні