Ухвала
від 25.05.2020 по справі 379/220/20
ТАРАЩАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 379/220/20

2/379/232/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25.05.2020 року

Таращанський районний суд Київської області в складі:

головуючого судді Зінкіна В.І.,

з участю секретаря судового засідання Штельмах А.А.,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні, в порядку загального позовного провадження в м. Тараща справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення коштів за договором позики,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з даним позовом.

Ухвалою судді від 10.04.2020 справу було прийнято до розгляду та призначено до судового розгляду по суті на 11 год. 00 хв. 25.05.2020.

Позивач в судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи належно повідомлений, причини неявки суду не повідомив, клопотання про розгляд справи у його відсутність чи про відкладення судового засідання - не подавав.

Відповідач в судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи належно повідомлений, причини неявки суду не повідомив, клопотання про розгляд справи у його відсутність чи про відкладення судового засідання - не подавав.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до ст.12 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи не вчиненням нею процесуальних дій.

Ч.1 ст. 128 ЦПК України визначає, що суд викликає учасників справи у судове засідання або для участі у вчиненні процесуальної дії, якщо визнає їх явку обов`язковою.

Згідно п. 3 ч. 2, ч.3 ст. 43 ЦПК України, учасники справи зобов`язані з`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою.

У випадку невиконання учасником справи його обов`язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Враховуючи те, що від дотримання чи не дотримання принципу змагальності залежить питання про законність та обґрунтованість вирішення справи по суті, тому для доведення тих обставин, на які посилається позивач, як на підставу позовних вимог, суд вважає потрібним для надання особистих пояснень визнати його явку в судове засідання - обов`язковою.

Крім того, відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 223 ЦПК України, суд вправі відкласти розгляд справи в судовому засіданні, якщо визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.

Тому, на виконання положень ст. 223 ЦПК України, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи в судовому засіданні до 14.09.2020.

Керуючись ст.ст. 43, 76, 84, 90, 91, 95, 128, 223, 261, 353 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення коштів за договором позики до 13 год. 30 хв. 14.09.2020.

Визнати обов`язковою явку позивача ОСОБА_1 у судове засідання, призначене на 13 год. 30 хв. 14.09.2020.

Роз`яснити, що у випадку невиконання учасником справи його обов`язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Копію ухвали надіслати учасникам справи, викликати їх в судове засідання.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб - адресою сторінки на офіційному веб - порталі судової влади України http://tr.ko.court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий:В. І. Зінкін

СудТаращанський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення25.05.2020
Оприлюднено09.06.2020
Номер документу89679093
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —379/220/20

Ухвала від 17.12.2020

Цивільне

Таращанський районний суд Київської області

Зінкін В. І.

Ухвала від 25.05.2020

Цивільне

Таращанський районний суд Київської області

Зінкін В. І.

Ухвала від 10.04.2020

Цивільне

Таращанський районний суд Київської області

Зінкін В. І.

Ухвала від 20.02.2020

Цивільне

Таращанський районний суд Київської області

Потеряйко С. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні