АС3/377-07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
16.08.07 Справа №АС3/377-07.
За позовом: Сумського обласного відділення Фонду соціального захистуінвалідів
до відповідача: Дитячого оздоровчого табору «Чайка», м. Буринь
про стягнення: 2931 грн. 60 коп.
СУДДЯ ЛЕВЧЕНКО П.І.
За участю представників сторін:
від позивача: Груздо Т. С.
від відповідача: директор табору Баранов А. М.
В засіданні приймала участь секретар судового засідання Ю.В.Литвиненко.
Суть спору : позивач просить стягнути з відповідача суми адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів.
Представник відповідача заперечує проти позову, посилаючись на те, що відповідачем був працевлаштований у 2006 році інвалід ІІ групи Товстенко І. В. (ідент.код 1839702616), довідка МСЕК № 000069 від 03.03.05р. інвалідність встановлена до 03.03.2007р., прийнятий був на роботу відповідачем згідно наказу № 40 від 14.06.2006 року, про що зазначено у звіті ф. № 10-П1, надісланому відповідачеві (а.с.5)
Представник відповідача зазначив, що копії усіх вищезгаданих документів були надані позивачеві, крім того позивачеві була надана копія трудової книжки Толстенка І. В.
Представник позивача підтвердив у судовому засіданні наявність у позивача копій усіх вищезгаданих документів.
При цьому представник позивача висловив абсолютно нічим необґрунтовані сумніви щодо достовірності наданих йому відповідачем документів і звернувся до суду з усним клопотанням про відкладення розгляду даної справи для надання можливості позивачеві здійснити перевірку отриманих від відповідача документів.
Представник відповідача надав суду для огляду оригінали відомостей про нарахування інваліду Товстенко І. В. зарплати та нарахувань на зарплату, а також пояснив, що дитячий оздоровчий табір працює (оздоровлює дітей) лише три місяці. Штатних працівників, які постійно (на протязі всього року) працює в таборі всього шість: директор, бухгалтер і чотири охоронці. Усіх інших працівників табір може брати на роботу лише в ті три місяці, в які проводиться оздоровлення дітей, а тому працевлаштування інваліда на цілий рік (на постійну роботу) відповідач не може, оскільки відсутні вакантні посади взагалі і збільшити штат у ті місяці, коли табір не працює неможливо.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши представників сторін, господарський суд встановив :
За клопотання позивача розгляд справи має бути відкладений для надання можливості позивачеві здійснити перевірку достовірності наданих йому відповідачем документів та для витребування від позивача (суб'єкта владних повноважень) доказів в обгрунтування своєї позиції, зокрема, доказів правомірності звернення до відповідача з позовом, оскільки оглянуті судом документи (зокрема, оригінали, надані відповідачем) свідчать про працевлаштування відповідачем одного інваліда у 2006 році, щор відповідає нормативу.
В зв'язку з необхідністю уточнити належну адресу відповідача, керуючись ст.ст. ,150,165 КАС України , суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на 17.09.2007 року о 11 год. 00 хв.
2. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою : м. Суми, просп.Шевченко,18/1 ; 3 поверх, зал судових засідань № 4.
3. Зобов'язати позивача подати суду в строк до 12.09.07р. належні докази та правові обгрунтування своєї позиції у справі (своїх позовних вимог).
4. Копію ухвали надіслати сторонам по справі та.
СУДДЯ ЛЕВЧЕНКО П.І.
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 16.08.2007 |
Оприлюднено | 03.09.2007 |
Номер документу | 897538 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Левченко П.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні