ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
11.06.2020 Справа№ 914/411/20
За позовом Акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» , м. Київ
до відповідача: Львівського комунального підприємства «Центральне» , м. Львів
про: стягнення боргу в розмірі 13656,85 грн за договором №2651/15-ТЕ-21 від 23.02.2015
Cуддя У.І.Ділай
Секретар В.Д. Андрусик
За участю представників:
Від позивача: С.С. Орел - адвокат
Від відповідача: не з`явився
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшов позов Акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» , до відповідача: Львівського комунального підприємства «Центральне» , про стягнення боргу в розмірі 13656,85 грн за договором №2651/15-ТЕ-21 від 23.02.2015.
Ухвалою суду від 28.04.2020 відкладено судове засідання на 11.06.2020.
04.05.2020 від представника позивача до суду надійшло клопотання про долучення документів, відкладення розгляду справи та призначення наступного судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Представник позивача в судовому засіданні 11.06.2020 підтримав позов.
У судове засідання 11.06.2020 відповідач явку повноважного представника не забезпечив. Конверт з ухвалою від 28.04.2020 повернутий поштовим відділенням з відміткою за закінченням терміну зберігання .
Щодо клопотання про призначення наступного судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду слід зазначити таке.
Відповідно до пункту 2 розділу ІІІ Порядку, серед іншого, рішення про обрання Системи, що буде використана для проведення судового засідання в режимі відеоконференції, приймається Головуючим суддею, у провадженні якого знаходиться справа.
За пунктами 3, 4 розділу ІІІ Порядку учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, зразок якої наведено в додатку 2 до цього Порядку, не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається учасником, що подав заяву, іншим учасникам справи.
Клопотання представника АТ НАК Нафтогаз України С.С. Орла про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів подана з дотриманням правил процесуального закону, відповідає вимогам Порядку щодо форми і змісту.
З урахуванням наведеного, а також того, що Господарський суд Львівської області має технічну можливість провести судове засідання за допомогою програмного забезпечення "EasyCon" у визначені дату і час, є підстави задовольнити заявлене клопотання.
Керуючись Законом України від 30.03.2020 № 540-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", ст.ст. 197, 234, 235, 247 ГПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
1.Клопотання представника АТ НАК Нафтогаз України ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні у справі № 914/411/20 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.
2.Визначити в якості системи відеоконференцзв`язку, що буде використана для проведення судового засідання в режимі відеоконференції, програмне забезпечення "EasyCon".
3.Забезпечити участь представника АТ НАК Нафтогаз України ОСОБА_1 у судовому засіданні у справі №914/411/20, призначеному на 30.06.2020 о 14:00 год в режимі відеоконференції відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 № 196.
4.Роз`яснити представнику АТ НАК Нафтогаз України С.С.Орлу, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції заявник зобов`язаний дотримуватись правил вказаного Порядку.
5.Роз`яснити представнику АТ НАК Нафтогаз України С.С.Орлу, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
6.Зобов`язати позивача: подати письмову інформацію про звернення відповідача до позивача з проханням про реструктуризацію боргу; виконати вимоги попередніх ухвал, подати відзив, забезпечити явку повноважного представника.
7.Зобов`язати відповідача: виконати вимоги попередніх ухвал, подати відзив, забезпечити явку повноважного представника.
У зв`язку із відсутністю коштів на відправку поштової кореспонденції та запровадженням в Україні карантину, запропонувати сторонам для отримання процесуальних документів в електронному вигляді зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (створити поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua та подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді по конкретній справі, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою mail.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.
Суддя Ділай У.І.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 11.06.2020 |
Оприлюднено | 17.06.2020 |
Номер документу | 89850664 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Ділай У.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні